Головна

Храмовий празник на Аскольдовій могилі

СЛАВА ІСУСУ ХРИСТУ!

22 травня, о 9 год. відбудеться храмовий празник святого Миколая Чудотворця Мирлікійського на Аскольдовій Могилі. В цей день, згадується пам’ять Аскольда Миколая - царя і мученика, котрий у 882 році був підступно вбитий за Христову віру.

Тож, запрошуємо Вас на спільну молитву:

9:00 год. - Архиєрейська Божественна Літургія

10:30 год. - освячення дзвону-карильйону.

 

Нагадуємо, що з Божою допомогою, стараннями вірних та жертводавців храму, для міста Києва був замовлений та привезений з Голландії 51 дзвін-карельйону. Це найбільший у світі музичний інструмент із хроматичним набором дзвонів, з’єднаних із клавіатурою. Його особливістю є те, що одна людина в змозі керувати чималою кількістю дзвонів та одночасно, перетворити їхнє звучання в приємну музику. Такі дзвони є дуже рідкісним та незвичним інструментом. У світі їх налічується всього близько пів тисячі.

Тож сподівамося, що він, своїм неймовірним звучанням, послужить київській громаді та стане окрасою нашого золотоверхого міста.

 

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/