Значки на стіні
Понеділок, 28 січня 2013, 15:24
Марійка була дуже доброю дівчинкою. Тиха, спокійна, послушна. В школі вчилася пильно та завжди приносила гарні оцінки. Мама дуже тішилася нею та казала, було, до батька: "Коби це Господь допоміг нам послати нашу Марійку до шкіл! Так гарно вчиться, то й вийшла б між люди!" І набожною була Марійка, завжди до церкви ходила та молилася з книжечки. А вже влітку, як позацвітали квіти в полі та городі, то кожної днини бігала під хрестик на стрілецьку могилу. Виплітала гарні віночки, укладала китиці, й могилка ставала наче живою. Ще й брала з собою маленького братчика, Андрійка, здіймала з нього шапчину та проводила Богородичку.
Add a commentДуб і Троянда (28 січня)
Понеділок, 28 січня 2013, 04:44
У саду поміж деревами, кущами і квітниками росли Дуб і Троянда. Дуб був деревом величним, а його могутнє гілля здавалося короною, що владно нависала над скромними квітами в саду.
Троянда мала лише стебло з кількома зеленими листочками і гострими колючками. Виглядала кволою, наче от-от зів’яне.
Міцний Дуб кепкував з неї, зневажливо кажучи: «Ти – лише нікчемна колюча галузка!»
Add a commentСКАРБ У ЗАЧАРОВАНІЙ ГОРІ
Неділя, 27 січня 2013, 22:30
Одна історія, яку Вчитель розповів своїм учням для того, аби ті зрозуміли, яку шкоду може принести духовно багатим людям прив’язаність до нікчемних речей.
Якось селянин проїзджав верхи повз гору. Він нагодився саме тоді, коли в горі відкривався вхід до печери, де зберігалися незліченні скарби, і кожен, хто хотів, міг взяти собі скільки завгодно золота і самоцвітів. Селянин увійшов досередини і почав квапливо набивати коштовностями сумки, приторочені до сідла на його мулі. Він добре пам’ятав легенду, в якій говорилося, що печера відкривається на дуже короткий час.
Add a commentСторінка 1096 з 1375