Послання Блаженнішого Святослава, Верховного Архиєпископа Києво-Галицького, до молоді
Вівторок, 03 квітня 2012, 16:14
Хто переможний – він одягнеться в одежі білі,
і вже не викреслю його з книги життя,
і визнаю ім’я його перед Отцем моїм.
Одкр. 3, 5
Улюблена в Христі українська молоде!
Переживаючи Квітну неділю, яка безпосередньо підводить нас до таїнства Пасхи Господньої, знову звертаюся до вас зі своїм словом. Найперше хочу подякувати вам за всі можливості зустрічей та спілкування з вами впродовж останнього року. Здійснюючи візити до наших громад у різних країнах світу, я шукав цих зустрічей. Свою радість з приводу пережитого хочу висловити словами блаженного Папи Івана Павла ІІ: «Я чекав на вас і ви прийшли, і я вдячний вам за це!»
Add a commentЧитати далі: Послання Блаженнішого Святослава, Верховного Архиєпископа Києво-Галицького, до молоді
«Пустіть дітей! Не бороніть їм приходити до мене, бо таких Царство Небесне» (Мт. 19:13)
Субота, 31 березня 2012, 00:46
Місяць тому мені запропонували організувати поїздку та провести невеличку просвітницько-культурну програму для 18-тьох вихованців Борзнянської загальноосвітньої школи-інтернат. Парафіяни нашої церкви вже відвідували цих діток з подарунками http://oranta.org/index.php?option=com_content&view=article&id=829:velyka-rodyna-odna-mama-i-216-dite&catid=29:propovidi-cat&Itemid=34 і продовжують опікуватись ними.
Add a commentЧитати далі: «Пустіть дітей! Не бороніть їм приходити до мене, бо таких Царство Небесне» (Мт. 19:13)
Благовіщення Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії
Четвер, 29 березня 2012, 21:06
Коротка історія
Святкування Благовіщення почалося у Східній Церкві в кінці IV або на початку V ст. Цісар Маврикій (582-602) робить цей празник обов'язковим у цілій державі. У перші століття цей празник уважався Господським, як на Сході, так і на Заході. На це вказують його первісні назви: Христове Зачаття, Благовіщення про Христа, Початок відкуплення, Благовіщення, Благовіщення ангела Марії, День Поздоровлення, День або празник Благовіщення. Щойно в VII віці усталюється сьогоднішня назва для цілої Східної Церкви: Благовіщення Пресвятої Богородиці, а сам празник належить до Богородичних.
Add a commentЧитати далі: Благовіщення Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії
Сторінка 1130 з 1375