Аскольдову Могилу ЮНЕСКО може викреслити зі свого переліку
Субота, 04 липня 2009, 15:58
Всесвітня організація може викреслити з переліку охоронюваних об'єктів всесвітньої культурної спадщини: Софію Київську та Києво-Печерську лавру через будівельні роботи в охоронній зоні заповідників. Профільні управління Київської міської державної адміністрації вивчать усі видані раніше дозволи на будівництво у буферній зоні історичних пам'яток. Про це газеті «Хрещатик» повідомив начальник Головного управління охорони культурної спадщини Руслан Кухаренко.
Add a commentЧитати далі: Аскольдову Могилу ЮНЕСКО може викреслити зі свого переліку
Папа Венедикт XVI поблагословив корони для гошівської чудотворної ікони Матері Божої
Середа, 01 липня 2009, 22:50
Сьогодні, 1 липня 2009 р., під час загальної аудієнції на площі Святого Петра у Ватикані, Святішому Отцеві Венедиктові XVI була подарована копія гошівської чудотворної ікони Матері Божої, яку для Папи привіз о. Дам'ян Кастран, ЧСВВ, ігумен василіянського монастиря у с. Гошеві, що в Долинському районі Івано-Франківської області. Вселенський Архиєрей також поблагословив золоті корони для ікони, перед якою моляться тисячі паломників Ясної Гори. Коронація ікони відбудеться 28 серпня 2009 р., у празник Успіння Пресвятої Богородиці.
Add a commentЧитати далі: Папа Венедикт XVI поблагословив корони для гошівської чудотворної ікони Матері Божої
Побачив світ перший том дослідження, яке науково обґрунтовує, що Синодальна Біблія була створена на основі Острозької Біблії
Вівторок, 30 червня 2009, 22:18
Презентація першого тому нової праці архимандрита, першого священнослужителя, що став лауреатом Шевченківської премії, Рафаїла Турконяка - порівняльний аналіз Острозької та Синодальної (або Єлисаветівської) Біблій - відбулася в «Острозькій академії». Цей аналіз, як стверджує автор, дасть змогу довести, що Єлизаветська Біблія, надрукована у Москві у 1751 році, була створена на основі Острозької Біблії, надрукованої Іваном Федоровим в Острозі ще 1581 року.
Add a commentСторінка 1281 з 1375