Блаженна Йосафата
Історичні постаті у християнстві
Четвер, 20 листопада 2008, 16:03
Цій смиренній монахині з Божого Провидіння судилося стати справжнім первістком зрощеного на наших рідних землях зерна Христової науки, плід якого, виплеканий впродовж довгих років її славного життя, принесено в офіру Богові через щоденне свідчення торжества всеохопної Божої Любови.
Пастирський лист римо-католицького єпископату з нагоди річниці Голодомору
Середа, 19 листопада 2008, 16:22
ПАСТИРСЬКИЙ ЛИСТ
до вірних латинського обряду з нагоди річниці Голодомору в Україні
Дорогі Брати і Сестри!
Цього року відзначаємо 75-ту річницю трагічних подій штучного голоду в Україні в 1932-1933 роках. Цим Пастирським Листом прагнемо нагадати усім про цю болісну сторінку в нашій спільній історії. Вшановуючи чергову річницю української трагедії, згадуємо мільйони українців, поляків, росіян і представників інших народів, які внаслідок примусової колективізації загинули від голоду на теренах України, над Волгою, передгір'ях Кавказу та інших частинах колишнього Радянського Союзу, що залишило глибокий слід у свідомості наступних поколінь.
Читати далі: Пастирський лист римо-католицького єпископату з нагоди річниці Голодомору
Що ми знаємо про Батурин?
Вівторок, 18 листопада 2008, 19:19
Батурин в українській історії він пов'язаний із часами козацьких вольностей і такими гетьманами, як Дем'яном Многогрішним, Іваном Самойловичем та Іваном Мазепою. Тому, коли з'явилась можливість здійснити екскурсійну поїздку до Батурина 15 листопада, яку організував отець Олександр Приліп із церкви на що Лівому березі, з радістю приєднався до них. Нас зібралось небагато, 30 чоловік, з Аскольдової Могили лише четверо. Екскурсія по Батурину почалась із замку Івана Мазепи. Та про, що тут був замок свідчить валовий напис та гранітна таблиця, адже у 1708 році Батурин було вщент зруйновано. Ушанувавши пам'ять гетьмана екскурсія вирушила, далі.
Сторінка 1356 з 1375