На Теплого Миколи запрошуємо на освячення дзвіниці-карильйону

Парафія св.Миколая Чудотворця - Аскольдова Могила

Понеділок, 29 квітня 2019, 19:50

22 травня, у день храмового празника УГКЦ Святого Миколая Чудотворця, відбудеться освячення дзвіниці - карильйону, що на території Аскольдової могили. Вперше над Дніпром прозвучить 51 дзвін. Почнеться така мистецька сторінка  на Аскольдовій могилі із молитви за Україну "Боже, великий, єдиний...".  У неділю, 26 травня, о 14 годині відбудеться концерт на честь відкриття карильйону. Відтоді щодня о 14 годині усіх парафіян та гостей столиці вітатиме електронна версія семи композицій.

Карильйон – музичний інструмент, що складається з темперованих дзвонів (їх має бути не менше ніж 23), поєднаних зі спеціальною механічною клавіатурою. Клавіатура карильйону має паличковий мануал і педаль, схожу на органну, поєднані копуляцією у середньому регістрі. Карильйон виник у Фландрії у ХV столітті в результаті заміни барабану баштових годинникових курантів на пульт для механічного керування дзвонами.

Add a comment

Читати далі: На Теплого Миколи запрошуємо на освячення дзвіниці-карильйону

   

7 квітня 100 років з дня народження Омеляна Пріцака.

Історичні постаті у християнстві

Четвер, 11 квітня 2019, 10:55

Постать Омеляна Пріцака (1919-2006) належить до титанів української та світової науки і культури середини XX-початку XXI століття.

http://miok.lviv.ua/?p=384

Add a comment
   

На цьому тижні минуло 60 років з дня смерті блаженного Миколая Чарнецького, монаха, професора, мученика

Історичні постаті у християнстві

Четвер, 11 квітня 2019, 10:53

Люди мають його за святця, чудотворця, заступника. Навіть, землю з його могили щодня нагрібали у торбинки, просячи зцілення від хворіб. Однак постать блаженного Миколая Чарнецького значно глибша, ніж народні уявлення про нього. Він – єпископ-місіонер, покликаний повернути до Греко-Католицької Церкви розшарпані Росією та Польщею північно-західні землі України та Білорусі, монах та духівник, під впливом якого сформувалося не одне священиче та чернече покликання, професор, доктор наук, багаторічний викладач станіславівської семінарії Григорія Хомишина, перекладач. Найголовніше – мученик, який пішов за визнання своєї віри на каторжне життя в Сибір.

https://zbruc.eu/node/88223?fbclid=IwAR27MH7xam5NtbB1lbbssrE6Av-08T7oqwoaKH66iGHn-iGj0iV4NZnXc94

Add a comment
   

Сторінка 180 з 1372

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570





http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/