Головна

«Богдан Гаврилишин передусім був людиною віруючою»

huzar_havrylyshyn«На смерть Богдана Гаврилишина можна дивитися з однієї сторони, як на велику втрату для нас, бо це була дуже талановита людина, але з другої сторони в меті свого життя, він вже щасливий», – про це говорив Блаженніший Любомир Гузар в коментарі для прес-служби Київської архиєпархії УГКЦ про відхід до Господа відомого українця пана Богдана Гаврилишина.

Блаженніший Любомир пригадав, що з паном Богданом знався як з пластуном, та мав неодноразову нагоду зустрічатись з ним як в Україні, так і поза її межами: «Він займав дуже поважні пости, був радником наших президентів та чи неєдиним українцем, який був членом Римського клубу. Це дуже престижно!» – наголосив він.

Верховний Архиєпископ-емерит звернув увагу на те, що виразною у пана Гаврилишина була турбота про молодь, як про майбутнє України: «Бувши пластуном, він часто старався допомагати молодим людям. На різні способи дбав, щоб молодь могла зайняти відповідні позиції в суспільстві та щоб гідно приготовлялася на зрілий життєвий шлях. Одним словом, він мав велику надію на молодь! Для цього Богдан робив багато заходів та проектів. Думаю, що цього з його відходом нам, мабуть, забракне. Дізнавшись про цю звістку, я подумав, нема Богдана, то буде тепер певна прогалина. Проте, маю надію, що скоріше, або пізніше, появиться хтось подібний до нього. Хтось, хто продовжить цю справу з такою ж самою турботою та опікою», – сказав Блаженніший Любомир.

Та найважливішим, за словами Блаженнішого, є те, що Богдан Гаврилишин передусім був людиною віруючою. «Звісно, він загалом залишається знаний та шанований як добрий економіст та як той, хто робив великі інвестиції в українську молодь. Проте, будучи дуже поважним, діяльним та заслуженим українцем, він запам’ятався як той, хто дуже серйозно ставився до релігійних справ. Передусім, він був людиною віруючою, для якої релігія була дуже важлива та жива», – зауважив Архиєпископ.

Зазначимо, що похоронні відправи розпочнуться у п’ятницю, 28 жовтня 2016 року, о 16:00 у храмі Святого Миколая Чудотворця УГКЦ, що на Аскольдовій Могилі у Києві. Під час цілонічних чувань варту нестимуть пластуни та будуть проведені молитви за участі різних хорів Києва.

Прес-служба Київської архиєпархії

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/