Головна

Ярмарок вареників у БФ «Карітас Київ»

unnamed«30 жовтня 2015 в Благодійному фонді "Карітас Київ" відбувся Ярмарок вареників, що стало фінальним кроком реалізації міні-проекту "Фінансова грамотність з дітьми та батьками з малозабезпечених неповних сімей та їх соціальний супровід". Ідея проведення цього заходу належить дітям, які більше року відвідували курси фінансової грамотності задля формування якісно нового рівня усвідомлення значення грошей та вміння ними користуватись, як важливим ресурсом розвитку особистості», - повідомляє Олена Федай, соціальний працівник БФ «Карітас Київ».

Впродовж минулого тижня діти весь час проводили в Благодійному фонді "Карітас Київ", займаючись організацією довгоочікуваного дня. В той час, коли їхні однокласники раділи осіннім канікулам, перед цими дітьми постали дуже важливі й, водночас, складні завдання: планування ярмарки; написання проекту; формування бюджету заходу; закупівля продуктів; виготовлення вареників; проведення ярмарки. Організація та проведення даного заходу об’єднали 30 дітей, які сприяли активному та швидкому вирішенню всіх вищеперелічених завдань.

Завдяки наполегливості та цілеспрямованості наших «юних підприємців», на ярмарку було представлено п'ять видів вареників: з м’ясом (3грн.), вишнями (3 грн.), картоплею (2 грн.), сиром (2 грн.) капустою (2 грн.). Ціни діти встановили виходячи з собівартості продуктів, із яких виготовляли вареники, в чому спостерігались аналітичні здібності дітей, розвиток їх здатності до економії, а також й звернення до кулінарних закономірностей (рецептів).  

Ярмарок став справжньою подією, яку відвідали більше 100 осіб, що вельми радувало дітей, оскільки останні постали в образі ініціативних та вартих поваги та наслідування. Той день надовго закарбується в пам’яті дітей, які вперше бачили себе як успішних людей, чим не так вже й легко можутьпохвалитись їхні батьки. Всі виручені кошти, з ініціативи дітей, стануть сильним ресурсом для подальшого створення міні-проектів дітей, які відвідують нашу організацію для розвитку їх підприємницьких навиків, а також для зміни думки громадськості про потреби, інтереси та можливості сучасних дітей.

«Висловлюю щиру вдячність всім, хто у будь-який спосіб долучився до цієї події. Це було справжнє варенично-дитяче свято. Запрошую усіх до співпраці у допомозі дітям», - підсумовує о. Роман Сиротич, директор БФ «Карітас Київ».

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/