Головна

Відомі музиканти про віру, творчість і служіння

22-2-696x451"У мене немає фанатів, у мене є друзі. Коли ви дивитеся на фанів, як на друзів, тоді кожен об'єднується для однієї мети, якою є прославлення". - Кірк Франклін (Kirk Franklin)

"Я хочу бути відображенням Бога, як місяць, який, не маючи власного світла, відбиває світло сонця". - Кріс Томлін (Chris Tomlin)

"Одкровення Бога - паливо для вогню нашого поклоніння". - Метт Редман (Matt Redman)

"Я буду ходити по вірі, навіть коли я не бачу". - Джеремі Кемп (Jeremy Camp)

"Я намагаюся писати соціально корисні пісні, які змушують людей замислитися". - Тобі Мак (TobyMac)

"Чим більше людей знають про вас, тим більшої відповідальності вони від вас очікують". - Тіффані Арбакл Лі (Plumb)

"Нам необхідно повернути Америці її колишню спрагу за Богом". - Ліленд Мурінг (Leeland)

"Чим більше ви пізнаєте Христа, тим більше Він працює через вас. Чим більше у Вас Божої любові, тим ви сильніші". - Девід Краудер (David Crowder)

"Коли я помру, я хочу, щоб мене запам'ятали, насамперед, як християнина". - Кіт Грін (Keith Green)

"Все, що ми робимо - наша відповідь на Боже покликання". - Стюарт Геррард (Delirious)

"Якщо ти вирішив слідувати за Ісусом, то не повертай назад!  Не повертай назад!". - Кармен (Carman)

«Дозвольте Богу працювати з вами, але й самі не забувайте працювати з Ним". - Джеймс Мід (Kutless)

"Моє служіння полягає в тому, щоб бути там, куди мене посилає Бог". - Джон Форман (Switchfoot)

"Якщо молодь не знайде любові та прийняття дому у відносинах з Богом, то вона стане шукати їх на вулиці і в інших місцях". - Ребекка Ст. Джеймс (Rebecca St. James)

"У школі я боролася сама з собою. Я не була красивою і талановитою, і в мене була зайва вага. Я дивилася на себе в дзеркало і не знаходила нічого привабливого в своєму вигляді. Але з часом я зрозуміла, коли ти з Христом, ти є тією красою, яку Він створив. Якщо я прийняла Бога, то я можу прийняти і себе, знаючи, що Він створив мене особливою". - Меліса Бру (Superchic [k])

"Спочатку християнська музика була пуританським поняттям. Тепер все змінюється, тепер християнська музика стає більш інноваційною та креативною". - Дерек «Chap Stique» Маунт (Family Force 5)

"Чи приховуєте ви те, що ви віруючий, чи говорите про це відкрито, все одно завжди знайдуться люди, які будуть не згодні з вашою думкою". - Пол МакКой (12 Stones)

"Чим більше ми любимо Христа, тим краще ми розуміємо, що таке любов". - Енді Хантер (Andy Hunter °)

"Якщо ви в пошуках, то продовжуйте шукати, а якщо ви зупинилися, бо вважаєте, що відповіді вже знайдені, то не обманюйте себе, бо питання вимагають глибших відповідей, ніж іноді ми отримуємо". - Скотт Барксдейл (Burlap To Cashmere)

"Мене сприймають, насамперед, бунтівником і навіженим, але в мені маса співчуття, терпіння і любові". - Кевін Макс (Kevin Max)

"Ми хочемо, щоб після наших концертів люди йшли з Богом у своєму серці". - Натан Коул (Plus One)

"Ми граємо музику для всіх, чи це є  білий, коричневий чи чорний слухач. Ми граємо і для християн, і для євреїв, і для мусульман, і для буддистів. Це і є наша концепція - послання світу, що говорить про любов через музику і взаємодії з людьми через наші концерти". - Боббі "Шеф Боббіто" Дюран (PAX217)

"Я не соромлюся імені Ісуса, але я не вимовляю Його Імені марно. Я не кричу на концертах: «Якщо ви любите Ісуса, відривайтеся разом зі мною!» Його Ім'я вище всього цього". - Manchild (Mars Ill)

"Я просто хочу робити хіп-хоп, який прославляє Бога". - Dj Ma (DJ Maj)

"Ми хочемо писати про реальні речі, а не просто займатися пропагандою християнства. Ми пишемо про те, що у нас на серці". - Joey the Jerk (L.A. Symphony)

"Коли я вирішив віддати своє серце Христу, це, звичайно, було сміливе рішення. Для мене це було дуже важливо, важливо для мого життя". - Декс Олександр (All Together Separate)

"Я дивуюся, коли християни мене запитують, чи можна займатися йогою. Вона мене мало не призвела до самогубства". - Віктор Клименко

"Я взагалі нічого не пишу, пише Господь, а я просто йду в студію і все це записую". - Сергій Брикса

Джерело: christian.by

http://catholicnews.org.ua/

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/