Головна

Голодного нагодувати

20160417_143619Кухня Карітас Печерськ, християнського милосердного служіння при парафії св. Миколая чудотворця на Аскольдовій Могилі продовжила свою роботу, з 16 лютого 2016 р. Кожного вівторка, четверга, суботи і неділі посмакувати гарячими обідами запрошують кухарі Марта і Галина з волонтерами Ігорем і Олександром. З 16.02 по 2.04 в кухні Карітас обідало 390 людей. Було витрачено на закупівлю продуктів 4185 гр., вартість одного обіду становить 10,5 гр. Також парафіяни і доброчинці пожертвували картоплю, буряк, моркву, олію.

Молитвами громади і заступництвом св. Миколая слуги Божого милосердя родина Ярослави і Валерія милостиво приносять смачний хліб, а Тарас вже другий раз привозить олію. Багато варення принесли парафіяни.

У неділю своєю десятиною служить Павло Михайлович із сестрою Іванкою замовляючи в піцерії по вул. Саксаганського 35 до 20-ти смачних обідів та дві піци для дітей.

Піца збирає багато дітей і їхня щира дитяча молитва, є поміччю для родини Павла.

Кухня добра служить біженцям з Донбасу і Криму, потребуючим парафіянам і не відмовляємо безхатчинкам. У будні дні обідів достатньо, але в неділю їх буває замало, адже найперше ми маємо нагодувати дітей. Намагаємось стараннями добродіїв та парафіяльних збірок збільшувати кількість обідів, щоб нагодувати всіх, хто потребує.

З любовю, Ілля для «Оранти»

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/