Головна

Смачний Великдень

afa04dУ церкві святого Миколая Чудотворця на Аскольдовій могилі освячення пасок, зазвичай, починається у суботу ввечері. І вже традиційно серед парафіян, які вилаштувалися в очікуванні священика зі свяченою водою, були вихованці служіння «Діти Божого милосердя». Цього річ їхні великодні корзини були наповнені усіма необхідними продуктами завдяки парафіянину Мар’яну Самбірському, якому діти разом з вихователями щиро вдячні.

Дітям дуже подобається підготовка великодніх корзинок. Спочатку вони старанно прикрашали їх зеленим барвінком та готували крашанки. Потім слухали розповідь вихователів, які продукти кладуть у великодній кошик і паралельно наповнювали свій. Тут: паска, крашанки, сіль, аж три види пахучих і якісних ковбасних виробів, домашній сир, масло. Діти зізналися, що урочистість та запах копченостей для них – наближення великого свята. Залишилось лише дочекатися неділі, щоб разом зі своїми родинами, які переживають фінансові труднощі, спожити ці дари.

Мирослава Мазур, для «Оранти»

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570





http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/