Головна

Аскольдова петриківка

IMAG0404Дякувати Богові та о. Ігорю за вислухані молитви та підтримку, 15 травня 2016 р.Б. в катехитичній залі відбулося 32 заняття Студії петриківського розпису на Аскольдовій Могилі (студії малювання) за 2015-2016 навчальний рік.

Вже вдруге малювали на острівці посеред моря гуманітарки, але ніхто нікому не заважав: всі займалися своїми справами. Студію відвідали 17 дітей і один дорослий.

Сьогодні знову було заняття «на вибір»: Петриківський розпис, вільна тема, письмо пером-чорнилом. Діти обрали вільну тему (гуаш, олівці) та петриківський розпис (вправи, малюнок).

IMAG0417Перш ніж приступити до роботи довелося трохи зняти напругу: ми рвали папір на дрібні друзки, уявивши, що це «поганий настрій», «у мене не виходить» та «я нічого не хочу» та спалили в печі.

Від дорослих було озвучено пропозицію малювання простими олівцями, напевно, це буде в наступному навчальному році, - я хочу підготувати повноцінну майстерку.

IMAG0403Схема заняття дуже проста. Поки дітки на обіді, я наставляю матеріали для заняття. Поки діти підтягаються (всі разом чи групками, чи в дві зміни), я відмічаю всіх в журналі, розказую що ми сьогодні робимо, підказую тим, хто вже обрав собі тему. Паралельно фотографую (для архіву, звіту). Діти потроху закінчують роботу, розходяться. Після заняття у них солодкий стіл та молитва на вервиці. Я збираю матеріали, долучаюся до них, іду на Літургію.

Кожного заняття долучаються кілька новеньких. Вже маю по списку 72 дитини та 14 дорослих. Хтось приходить один раз, хтось раз на кілька тижнів, є і такі, що ходять майже кожної неділі.

Ганна Шостак, спеціально для «Оранти».

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/