Головна

Студія малюнку

761349Дякувати Богові за дар творчості, отцю Ігорю Онишкевичу за благословення та творчій команді Аскольдової мистецької ініціативи за легкий старт, в катехитичній залі розпочато мистецькі заняття Студії петриківського розпису на Аскольдовій Могилі (студії малювання).

Попри хвилювання всі знайшли один одного та залу, а весела компанія з 14 дітей натхненно попрацювала аж за п'ятьма темами: петриківський розпис (котячка), вільна тема (гуаш, кольорові олівці), спірограф (кольорові ручки), пластика (вервичка) та малюнок воїнам.

Розклад занять без змін: щонеділі на 14:30 (після обіду) в катехитичній залі безкоштовно. З собою мати гарний настрій та бажання творити.

Ганна Шостак, спеціально для «Оранти»

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/