Головна

Постанови Сімдесят третьої сесії Синоду Єпископів Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ

  1. synod_khva20161. Для вдосконалення душпастирства в царині сповідництва:

А.   Просити Блаженнішого Святослава:

1) створити робочу групу для написання проектів послань до духовенства і вірних від Синоду Єпископів Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ на тему Святого Таїнства Покаяння та винесення їх на розгляд наступної Сесії Синоду;

2) доручити Патріаршій комісії у справах духовенства розробити уніфіковану Програму семінарійного предмету «Сповідництво та духовний супровід» і критерії та типові зразки для проведення юрисдикційного іспиту для випускників семінарій.

Б.    Доручити робочій групі для реалізації Стратегії розвитку УГКЦ на період до 2020 року «Жива парафія - місце зустрічі з живим Христом» опрацювати та подати єпархіальним єпископам дидактичні матеріали для курсів постійної формації священиків на тему Святого Таїнства Покаяння.

В.   Рекомендувати єпархіальним єпископам Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ:

1) провести впродовж 2017 року Божого на основі дидактичних матеріалів, поданих робочою групою для реалізації Стратегії розвитку УГКЦ, освітні курси постійної формації духовенства на тему Святого Таїнства Покаяння;

2) під час канонічної візитації парафій звертати особливу увагу на практику уділювання душпастирями Святого Таїнства Покаяння;

3) залучити успішних місіонерів милосердя до моніторингу за якістю підготовки душпастирів та звершення Святого Таїнства Покаяння в єпархіях та екзархатах Верховного Архиєпископства.

Г.    Доручити ректорам духовних семінарій УГКЦ забезпечити належну духовну та інтелектуальну підготовку духівників семінарій і заохочувати семінаристів до зрілого приймання Святого Таїнства Покаяння як могутнього засобу власного освячення та важливого елементу в підготовці до майбутнього служіння Святого Таїнства Покаяння.

  1. 2. Для покращення соціального служіння в Києво-Галицькому Верховному Архиєпископстві УГКЦ:

А. Взяти до уваги звіт про теперішній стан соціального служіння у Верховному Архиєпископстві.

Б. Просити єпархіальних єпископів Верховного Архиєпископства призначити у своїх єпархіях і екзархатах відповідальних за соціальне служіння.

В. Доручити парохам і адміністраторам парафій Верховного Архиєпископства призначити у кожній парафії особу відповідальну за соціальне служіння.

  1. 3. Прийняти з внесеними поправками та доповненнями Послання Синоду Єпископів Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ щодо загроз гендерної ідеології.
  2. 4. Прийняти звіт про проведення Святого року Божого милосердя в Києво-Галицькому Верховному Архиєпископстві УГКЦ.
  3. 5. Для належного вшанування 420-ліття Берестейської унії відправити 15 грудня 2016 року Божого в усіх храмах Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ подячні Літургії за дар єдності нашої Церкви з усильним молінням за єдність Церков Володимирового хрещення і за добрий стан святих Божих Церков і з’єднання всіх.
  4. 6. Обрати митрофорного протоієрея Олексу Петріва секретарем Синоду Єпископів Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ на наступний трирічний статутний термін.
  5. 7. Сімдесят четверту сесію Синоду Єпископів Києво-Галицького Верховного Архиєпископства Української Греко-Католицької Церкви провести в січні 2017 року Божого.

Ці постанови набирають чинності 1 грудня 2016 року Божого

Голова Синоду:

Блаженніший Святослав (Шевчук)

http://news.ugcc.ua/

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/