Головна

12 цитат святих про існування ангелів

angel41. «Коли відправляється Літургія, храм наповнюється незліченними ангелами, що величають Божественну Жертву на вівтарі», – св. Іван Золотоустий.

2. «Біля кожного віруючого стоїть Ангел, як захисник і пастир, і веде його до життя», – св. Василій Великий.

3. «Тих, що найближче до Бога в небі, серафимів, називають вогняними, бо вони більше за інших ангелів набираються запалу і завзяття від насиченого Божого вогню», – Св. Роберт Беларміно.

4. «Якщо нападає спокуса, приклич свого Ангела. Він більше хоче тобі допомогти, аніж ти хочеш, щоб тобі допомогли! Ігноруй диявола і не бійся його: він тріпоче і втікає з виду твого Ангела Охоронця», – Св. Іван Боско.

5. «Наскільки щасливий ангел-охоронець, котрий супроводжує душу на Літургію!», – Св. Іван Віанней.

6. «Якби Ангели могли заздрити, то заздрили б нам через Святе Причастя», – Св. Папа Пій Х.

7. «Ми повинні проявляти свою прихильність до ангелів, бо одного дня вони будуть нашими співспадкоємцями так, як тут зараз є нашими охоронцями і опікунами, призначеними і встановленими Отцем», – Св. Бернард Клервоський

8. «Познайомся з Ангелами, і часто споглядай їх в дусі. Навіть якщо ти їх не бачиш, вони присутні біля тебе», – Св. Франциск Салезький.

9. «Я глибоко шаную св. Архангела Михаїла; він не мав прикладу для наслідування, щоб слідувати Божій волі, однак вірно сповнив Божу волю», – Св. Фаустина Ковальська.

10. «Сили пекельні будуть нападати на вмираючого християнина; але його ангел-охоронець прийде утішити його. Його покровителі і св. Михаїл, котрого Бог призначив захищати Його вірних слуг у їх останній боротьбі з дияволом, прийдуть йому на допомогу», – св. Альфонс Ліґуорі.

11. «Гордість перемінила ангелів на демонів; покора робить людей подібними до ангелів», – Св. Августин

12. «Проси свого ангела, щоб утішав і підтримував тебе в останні хвилини життя», – Св. Іван Боско.

І наостанок, цитата Г.К. Честертона: «Ангели можуть літати, бо вони легко до себе ставляться».

Переклад – «Католицький оглядач» за матеріалами Churchpop

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/