Головна

Молитва на могилі бл. Йосафата Коциловського

IMG_0016Це перше поховання блаженного Йосафата єпископа Перемишльського який помер  як  мученик за віру Христову 17-листопада 1947-р  в Лук’янівській тюрмі. Стараннями монахинь Свято Покровського  монастиря був  похоронений на цвинтарі в селі  Чапаївка біля Києва по дорозі  на Кончу Заспу.

У Провідну неділю Томину  сільська громада поминає своїх рідних.

З Аскольдової могили приїхали вірні і принесли вістку про Воскресіння Господнє до могили бл. Йосафата.

Була відспівана Воскресна Утреня  протопресвітером Ігорем Онишкевичем. дияконом Олександром Соколовським, сестрою служебницею Тимотеєю дяком Надією Кучерявою з вірними.

Приєднались і люди з місцевої громади. Одна із жінок свідчила про оздоровлення своєї дитини в безнадійній ситуації  і її молитва на похованні єпископа.

На цій могилі ми згадуємо блаженомученика Григорія Хомиша єпископа Станіславіського котрий загинув  в Лук’янці і був похований спільні  зеківській могилі. Не відоме його місце поховання але віримо що Господь відкриє його.

Вже давно говоримо про встановлення відповідного знаку пам’яті бл. Йосафата  оскільки стає відомо що  вірні приходять молитись і просити  його заступництва.

Просимо Божої допомоги і старань добротворців в  встановленні  пам’ятної таблиці для  свідчення  про могилу мученика.

Для «Оранти» Ілля.

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/