Головна

Єпископ Йосиф Мілян на Аскольдовій Могилі освятив відновлену дзвіницю

Osviachennya22 травня 2017 року в день перенесення мощей Миколая Чудотворця, Владика Йосиф Мілян, Єпископ-помічник Київський, на Аскольдовій Могилі у Києві звершив чин освячення накупольного хреста на відновленій дзвіниці.

Цього дня на парафії Святого Миколая Чудотворця УГКЦ, що на Аскольдовій Могилі, Єпископ Йосиф Мілян очолив Архиєрейську Божественну Літургію. Разом з ним співслужили місцеві та запрошені священики.

Вітаючи Архиєрея у парафії, парох громади митрофорний протоєрей Ігор Онишкевич зазначив, що даним торжеством парафія відзначає ювілей 1135 ліття пам’яті Князя Аскольда.

Проповідуючи Слово Боже Єпископ зауважив, що за життя людина докладає багато зусиль для того, щоб підтвердити свою значущість в сіті: «Людина витрачає багато зусиль, щоб щось посідати, а на останок життя часто розуміє, що те, за що боролась не вартує цілого життя». Ведучи далі Владика зазначив, що про Миколая Чудотворця знаємо багато. Часто до Нього звертаємося, знаємо Його як чоловіка, який вмів дарувати, вмів ділитися, вмів зрозуміти чужу журбу, сльози та потребу. Робив це з ревності! Сьогодні знаємо багато волонтерських організацій, але часто такому служінню бракує ревності до Божого Слова, в якому Христос обіцяє радість усім, хто до Нього приходить», – наголосив Архиєрей.

Опісля, звертаючи увагу на життя місцевої парафії Владика зауважив, що попри всі труднощі, в ній завжди панує дух Святого Миколая Чудотворця: «Сьогоднішній празник є потвердженням того, що тутешні парафіяни разом зі священиками добре перейняли досвід Цього Святого».

Після молитви на подвір’ї храму Владика освятив хрест, який зависочів над відновленою дзвіницею. По завершенні молитви парох храму запросив усіх присутніх розділити святкову трапезу.

Прес-служба Київської архиєпархії

http://ugcc.kiev.ua/

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/