Головна

Ватикан висловив занепокоєння зростом релігійної нетерпимості

У теперішньому світі конче необхідно докласти усіх зусиль, щоб оберегти і розповсюдити свободу віросповідання - заявив архиєпископ Сільвано Марія Томасі, постійний спостерігач Апостольського Престолу при ОНН у свої промові на засіданні Ради з питань людських прав у Женеві. «Перед очима незацікавленої міжнародної спільноти зростає насильна релігійна нетерпимість у багатьох країнах світу, а це є абсолютно очевидним порушенням найосновнішого права особи - права на свободу совісті. І все це відбувається на фоні того, що 60 років тому загальна декларація прав людини загарантувала право кожної особи на свободу думки, совісті і віри» - відзначив архієпископ Томасі.

Апостольський Престіл виражає занепокоєння через дискримінацію релігійних меншин, чи то у форму суспільного переслідування, чи політичних забобонів чи насилля.

Архиєпископ Томасі виразив надію, що міжнародне співтовариство не залишиться на рівні риторики, але що кожна країна дійсно гарантуватиме свободу віросповідання на всіх рівнях: у національному законодавстві, правовій системі, владі, практиці, системі освіти, ЗМІ та навіть на рівні самих релігійних спільнот.

Архиєпископ Томасі прийняв участь також і на зібранні Світової організації з питань інтелектуальної власності. На цьому забрані архієпископ наголосив, що Апостольський Престіл особливо увагу приділяє питанням етичним та суспільним питанням пов'язаним з питаннями захисту інтелектуальної власності. Він також закликав у питанні захисту інтелектуальної власності врахувати потреби бідних країн, де населення не спроможне користуватися інтелектуальним надбанням через його завищену, у їхніх конкретних умовах, ціну

http://www.ika.hr/index.php?prikaz=vijest&ID=106086

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/