Головна

Освячення катехитичної школи

658423011 жовтня розпочався новий навчальний рік у катехитичній школі на Аскольдовій Могилі. Цього річ заняття проходитимуть у новозбудованих приміщеннях церковної хатини.

Того ж дня о. Ігор Онишкевич - парох парафії освятив катехитичну школу.

«Дякую всім добрим людям, хто будували ці приміщення, і тим «добрим» людям, що хотіли їх зруйнувати» - сказав о. Ігор.

Це відбулось об одинадцятій годині дня. Потім діти пішли до своїх класів. Було 5 груп: дошкільнята, першопричасники (ті, хто готуються до Першої Сповіді та Урочистого Причастя); післяпричасники (ті, хто по закінченню попереднього навчального року приступили до Сповіді та Причастя), підлітки та дорослі, молодь збиралась на вечірню службу з о. Іваном Соханем. Як і раніше, урок тривав одну годину.

С. Меланія Сидорик – голова катехитичної школи.

П. Світлана Заяць та п. Ореста Цимбрівська працює з дошкільнятами, сестра Меланія - з першопричасниками, п. Оксана Ясніцька – з післяпричасниками, з підлітками займаються дві Любові, Макар та Михайлюк, а з батьками – с. Еммануїла та пані Оксана Сенчук, на першому занятті була п. Оксана.

Нікіта Герасименко для «Оранти»

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/