Головна

Вертеп від спільности "Подружні пари"

vertep 2018Христос народився! Славімо його!

А до нас 7 січня після святкової Служби Божої приходив вертеп! Цікавий сюжет, достойні костюми та бездоганне виконання ролей. Дякуємо спільноті " Подружні пари" за подарований різдвяний настрій J Oksana Galuga Petro Galuga Marta Svystun Andriy Svystun сестра Анастасія.

Усі присутні в храмі колядували, діти отримали солодкі подарунки стараннями Костянтина та Олени, Василя та Олени. Далі було частування в "Світлиці". А потребуючі мали обід в їдальні " Карітас - Печерськ". Парафіянка Оксана уже принесла солодощі на відзначення 8 січня свята Богородиці. Вітання з іменинами завтра прийматуть усі Марії.

Христос народився! Славімо його!

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/