Головна

БФ «Карітас-Київ» став переможцем конкурсу благодійників

19 березня 2018 року в концерт-холі «Оазис» відбувалось урочисте нагородження переможців та лауреатів 11-го  Національного конкурсу «Благодійна Україна - 2017» в рамках регіонального Національного конкурсу «Благодійна Київщина – 2017», який багато років поспіль проводить Асоціація Благодійників України.
Яскравим прикладом того, як можна долучитися до доброї справи, є даний конкурс,  де на реальних прикладах можна побачити, яких висот досягли Благодійники у добрих справах, а головне названо тих, хто небайдужий до чужих проблем.
«Янголами Добра» нагороджували кращих благодійників, меценатів і волонтерів, їхні організації, колективи, які реалізували значні благодійні проекти, що в свою чергу публічно стимулювало Благодійників до поширення ефективних доброчинних практик.
Учасниками Конкурсу було більше тисячі заявок від благодійників, меценатів та волонтерів.
«Янголів» отримали 9 переможців з різних номінацій: благодійність бізнесу; благодійність в охороні здоров’я; благодійність в культурі та мистецтві; благодійність в захисті України; молодіжна та дитяча благодійність; благодійна акція та інші.
Окрім того, більше 30 претендентів стали лауреатами конкурсу «Благодійна Київщина – 2017», яких меценатами конкурсу нагороджено почесними дипломами.
«Щиро вітаємо переможців і дякуємо за все те, що Ви робите, за Вашу допомогу тим хто цього потребує і за Вашу небайдужість!» - зазначив керівник БФ «Карітас-Київ» о. Роман Сиротич.
БФ «Карітас-Київ» став переможцем в даному конкурсі в номінації «Благодійність в соціальній сфері». За дієву, фахову роботу було  нагороджено  БФ «Карітас-Київ» дипломом та «Янголом Добра».
Під час отримання високої нагороди, о. Роман Сиротич подякував організаторам за необхідне визнання Благодійників та відзначив кожного учасника, як переможця, а також кожного члена команди БФ «Карітас-Київ», партнерів та добродіїв: «Я щиро дякую за цю нагороду і дуже радий, що цей «Янгол добра» став відзнакою всього нашого колективу, тому хочу їм подякувати за самовіддану та виснажливу, але таку потрібну роботу на благо людей. Ця відзнака – це праця сотень людей, які жертвували кошти, народжували й опрацьовували ідеї та вкладали щоденну свою працю в ім’я милосердної любові. Дякую всім добродіям, благодійникам, партнерам та волонтерам Карітас-Київ, бо це Ваша нагорода. Вона належить Вам. Водночас, запрошую до подальшої співпраці для поширення добра. Хай Бог допоможе нам спільно творити добро для людей».
Благодійний фонд «Карітас Київ» дякує організаторам свята та усім, хто високо оцінив вклад фонду у загальну всеукраїнську справу благодійності та запрошує до співпраці.

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/