Головна

Щоб наші серце і душа відгукнулися на потребу близьких

"Один успішний молодий чоловік їхав автомобілем останньої моделі і радів життю, коли відчув удар об дверцята своєї улюбленої іграшки. Він тут же загальмував, вискочив з салону і побачив, що кинутий кимось камінь сильно подряпав його новеньке авто. Не витрачаючи часу, він скочив у машину і розвернув її на сто вісімдесят градусів, вирішивши повернутися і знайти місце, звідки був кинутий камінь. Чоловік був в сказі. Знову вискочивши з машини, він кинувся до хлопчика, який виявився винуватцем події, схопив його за худенькі плечі, штовхнув до капоту і закричав:

- Ти що наробив, негідник? Ти розумієш, що накоїв? Це нова машина, і камінь, який ти кинув, дуже дорого тобі обійдеться! Навіщо ти це зробив?

- Будь ласка, вибачте, пане! Будь ласка! Я не знав, що робити! Я кинув камінь тому, що ніхто не зупинявся! - Сльози текли по щоках хлопчика, він вказував рукою кудись убік.

- Там мій брат! Він випав з свого інвалідного візка, а я не можу його підняти ... він багато важить, я занадто маленький. Я хотів попросити допомоги!

Схлипнувши, він запитав у власника машини:

- Ви не могли б допомогти мені посадити його в коляску? Будь ласка. Він сильно вдарився ... Зворушений до глибини душі, молодий чоловік підняв підлітка-інваліда з землі, посадив в коляску, витягнув свою шовкову хустинку і постарався промокнути ранки і садна, обтрусив пил і, коли переконався, що все більш-менш в порядку, подивився на хлопчика,що подряпав йому машину. Той вдячно посміхався, в його усмішці було стільки ніжності і любові, що теплішало на серці.

- Пане! Щиро Дякую!

Чоловік бачив, як хлопчисько, з трудом штовхаючи перед собою коляску, поступово віддалявся у напрямку до дуже скромної хатинки.

Власник новенького авто так і не полагодив дверцята своєї машини, залишивши подряпину спеціально, щоб завжди пам'ятати - не можна так безтурботно нестися по життю, щоб іншим не довелося кидати каміння, привертаючи до себе увагу.

Іноді нам досить шепоту, щоб наші серце і душа відгукнулися на потребу близьких. Але іноді для цього в нас повинні потрапити каменем. Так чи варто ображатися, якщо в тебе потрапив камінь? Може, це означає, що ти просто комусь потрібен?".????????

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/