Головна

Реколекції для катехитів

353Для катехитів парафії св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій могилі розпочались реколекції.

Проходять вони на Ясній горі в с. Гошів, монастирі Василіянського Чину Святого Йосафата, Преображення Господнє. Реколекції для 8-ми катехитів парафії, що є зі своїми дітьми і рідними провадить реколектант іеромонах Натанаїл Штурмак. Для проживання групу розмістили в паломницькому центрі. Під час реколекцій для паломників іконописець з Дрогобича, Сурма Катерина проводить дводенний майстер-клас з написання бойківської ікони.

Група паломників висловлює щиру подяку та молитву в намірені жертводавців за можливість взяти участь в реколекційно-паломницькій подорожі на Ясну гору до Богородиці Гошівської, Цариці Прикарпатського краю та Бойківщини.

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/