Головна

Освячення оновленої катехитичної школи

IMG_20191020_115646У неділю, 20 жовтня, після завершення катехитичних занять, діти, батьки та катехити Катехитичної Школи імені Блаженної пам'яті Любомира Гузара «Бути Людиною» при парафії св. Миколая Мирлікійського на Аскольдовій Могилі, зібрались на урочисту подію – освячення катехитичної школи.

Цей захід був присвячений початку катехитичного року, а також оновленню катехитичних класів після ремонту.

Чин освячення відслужив парох о. Ігор Онишкевич. Після молитви він благословив всіх дітей та катехитів на новий навчальний рік, окропив приміщення та всіх присутніх свяченою водою, побажав усім наснаги до навчання та праці.

654568426Після освячення всі перейшли до церкви, де отець відслужив Божественну Літургію в намірені дітей та катехитів нашої школи.

Дякуємо батькам за їхній дітей, це чудове, юне покоління вірних християн.

Дякуємо нашим благодітелям, людям доброї волі, які так щедро жертвують на розвиток нашої школи, допомагають у творені цього християнського осередку де діти зростають у Божій любові.

Сестра Марта Воловець, ССНДМ, для «Оранти»

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/