Головна

«Style CAMP» – день другий

IMG_20191029_094140Ну, що ж. Сьогодні наш день також розпочався Божественною літургією та Святим Причастям. Адже – це основна умова кожного християнського освітнього табору. Учасники нашого табору, а точніше хлопці прислуговували у часі Літургії, отцю, настоятелю храму, Ігореві Онишкевичу. Дівчата допомагали дяку, пану Володимиру Гриньківу, двоголоссям у супроводі Літургії.

Опісля літургії, насолоджуючись чудовим вранішнім сонячним промінням, прогулялись до трапезної де разом смакували канапки, з любов’ю приготовлені нашими мамами.

Опісля перекуски мали чудові банси «Love comes down» та «My lighthouse» під час яких, на дворі, ми могли добряче потанцювати і продовжити насолоджуватись сонячним днем дарованим Богом

IMG_20191029_111556Далі, за темою нашого таборового дня «Який він - одяг священника?», мали чудову нагоду в деталях дізнатись про облечини священника. Отецько Ігор, такий схожий на св. Миколая, демонстрував нам у якій послідовності одягають кожну деталь: від підрясника, до мітри. Від сьогодні ми більше знаємо і розуміємо значення кожного елементу одягу: що таке стихар, орар, набедренник, поручча, єпетрахиль, ризи, хрест та мітра.

Учасники табору задавали безліч запитань: які відтінки священичого одягу, на які свята який колір одягають, чому на єпитрахилі зображено сім хрестів, чиї лики зображають на мітрі  та хресті й ще багато цікавих та несподіваних питань. На завершення цікавої розповіді та представлення ми зробили спільне фото з парохом.

IMG_20191029_100945Далі нас чекав смачний обід від сестри Марти Воловець, сьогодні ми частувались гречаною зупкою та пловом. Дякуємо сестрі, за її старання, мамі Вірі й татові Сергієві, за поміч та довезення продуктів. Мамі Лесі за роздруківку матеріалів для другої частини таборового дня.

То ж, по обіді ми намагались повторити послідовність у вбранні священника. «одягали» нашого манекена, а щоб було веселіше та складніше намагались це зробити з закритими очима. Також мали презентації про одяг дияконів, єпископів, архиєреїв, а також про одяг Папи Римського. На завершення власноруч створювали образ священника.

Чекаємо завтрашнього дня, щоб знову поринути у світ чудової моди. До зустрічі.

Наталія Цимбаляк, лідер Християнського Освітнього Простору, освітнього табору «Style CAMP», спеціально для «Оранти»

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/