Головна

V сесія Собору Київської Архиєпархії - міграція, населення і глобальна єдність УГКЦ

080220208 лютого 2020 року в пам'ять прп. Ксенофонта, дружини його Марії й синів їхніх Аркадія та Йоана Блаженнішим Святославом був скликаний Архієпархіальний Собор.

На світлині делегати Собору від Аскольдової  могили і їхня місія стати голосом нашої парафії дати свідчення і пропозиції розвитку Архиєпархії на найближчих десять років. І найголовніше розказати парафіянам про рішення Собору.

Блаженніший Святослав у своїм слові застановився на питаннях:

logo_soboruДе ми є? Як нам бути разом? Як нам діяти?

Доповідачі розкрили історію міграції й сучасні проблеми депортації кримських татар в наслідок анексії Росією українського Криму і вимушеного переселення від російської агресії на Донбасі.

Доповідач  від Карітас України  п. Григорій Селещук презентував відповідь Церкви на виклики в сьогоднішніх умовах переселення і депортації в гуманітарному служінні тим, хто перебуває у потребі.

Комунікація і її розширення доступними інтернет-ресурсами стала вимогою часу. Найперше шукати й запрошувати до молитви й діл милосердя друзів, родину.

Давати свідчення любові Бога і ближнього.

По завершенню було складено резолюцію Собору і вибрано 4 делегатів на  Патріарший Собор.

Ілля спеціально, для «Оранти»

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/