Головна

Пам'ять героїв!

media-shareb18 лютого 2014 року мирний похід сотень учасників «Революції гідності» закінчився великим чином народження новітніх Героїв у Кріпосному провулку Києва.

Під час зіткнення з беркутівцями й тітушками, від кульових поранень, того дня загинули п’ятеро свободівців, героїв нашого сьогодення: Ігор Сердюк, Володимир Кіщук, Сергій Дідич, Олександр Плеханов, Сергій Шаповал, і ще одинадцятеро героїв-майданівців, імена котрих нам залишились невідомими, які також того дня полягли у цьому парку біля будинку номенклатури.

Саме за цих, невинно убієнних, котрі встали на захист людської гідності, ми сьогодні молились. Як церковна громада парафії св. Миколая Мирлікійського на Аскольдовій Могилі ми вимолили в народних депутатів дозволу на встановлення пам’ятного Хреста. Він піднесений у Маріїнському парку навпроти Будинку офіцерів де гинули наші герої. Політичне об’єднання Свобода встановило пам’ятну плиту з іменами Героїв.

Церковна громада уже шостий рік поспіль вирушає з Аскольдової Могили Хресним ходом, щоб о 11:00 годині, молитвою вшанувати пам'ять цих відважних воїнів світла. Священники відправляють панахиду, очевидці згадують події того дня, запалюють свічки, лампадки, разом схиливши голови молимо Господа помилувати душі героїв і дати нам силу Духа Святого захистити нашу Україну від окупанта Росії, повернути окупований Донбас і анексований Крим.

Новітні Герої України в шосту річницю пам’яті вимолюють у Господа нам силу боротьби

Ілля, спеціально для «Оранти»

 

Відеосвідчення трагічного дня у нашій історії:

https://www.youtube.com/watch?v=9hYvM_aIc4Y&list=PLtWv1nVaPIHnqsNZwOIRYxqsFJBpgbAL7&has_verified=1

 

https://www.youtube.com/watch?v=NTGliki6qKA&list=PLtWv1nVaPIHnqsNZwOIRYxqsFJBpgbAL7&index=3

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/