Головна

Нас чекають непрості часи, - Gатріарх УГКЦ закликає послужити найбільш нужденним людям

143080Чимало українців через пандемію незабаром відчуватимуть матеріальну скруту і не матимуть за що купити хілба. Тому нам уже зараз слід замислитися над тим, як таким людям допомогти.

Про це сьогодні, 5 квітня у своїй проповіді заявив Патріарх УГКЦ Святослав.

«Відчуваємо сьогодні, що наслідки цієї хвороби є не лише на тілі. Ми відчуваємо, що світова економіка зупинилась. Кінцевим результатом цього випробування стане справді непросте життя українця на своїй рідній землі. Багато сімей, які сьогодні змушені не працювати, не мають засобів для існування. Ми знаємо, що найбільшими інвесторами в економіку України були наші заробітчани, які сьогодні більше не мають можливості у такий спосіб послужити своїм рідним і своїй Батьківщині. Нас чекають складні часи великої економічної скрути. Нас чекають непрості часи нашого державного будівництва», - зазначив Першоєрарх.

Патріарх нагадав, як ще недавно ми просили людей похилого віку залишатися вдома і не виходити з дому.

«Але сьогодні, ми, як Церква, повинні подумати, як нам, християнам України, послужити найбільш незахищеним з соціального боку людям у нашій країні. Бо завтра тих, хто не матимуть останнього гроша на свій щоденний хліб буде дуже багато».

Першоєрарх подякував тим мирянам, які вже зараз здійснюють соціальне служіння і знаходять для цього різні способи.

«Тому сьогодні я хочу висловити щиру вдячність нашим мирянам, які під час карантину знайшли спосіб, як здійснювати соціальне служіння, як навіть онлайн поділитися останнім грошом для тих, які будуть потребувати нашої підтримки.

Пити чашу Господню сьогодні означає кожному відчути відповідальність не тільки за здоров’я, але й за життя найбільш потребуючих поруч нас. Ми маємо послужити. Як буде потрібно, то й віддати те, що ми маємо, те що ми вміємо, те, що ми знаємо», наголосив Глава УГКЦ.

Джерело: https://risu.org.ua/

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/