Головна

«Шкільний портфелик від Аскольда»

53695C02022«Усе походить від Серця Ісуса»

Слава Ісусу Христу! 

Цього року, допомогу до школи, отримали семеро дітей.  Валерія, Софія, Артур, Святослав, Артур, Оля, Вероніка їхні батьки віддали своє життя за вільну Україну, збереження її кордонів. 

Матері з дітьми передають подяку кожному жертводавцю та помічнику, адже для них це велика поміч і турбота від Тата, через добрих людей.

F6128562C47Канцтовари оплатили з пожертв, які надходять в скриньку, що при Храмі Святого Миколая на Аскольдовій могилі. Загальна сума – 4 500,00 грн.

З Божої ласки та Благословіння, яке уділив о. Ігор Онишкевич, організувала закупівлю шкільних приладів і їх відправлення новою поштою в Надвірну, Херсон, керівник проєкту Дарунок від тата Анна Онисько.

Хай Господь щедро благословить вас!

Анна Онисько, спеціально для «Оранти»

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/