Головна

Життя у Христі триває

IMG-66ccea3aa2498649ced1ca955b50753b-V02 жовтня 2022 року Божого, із благословення Отця пароха Ігоря Онишкевича, у храмі святого Миколая Чудотворця, що на Аскольдовій Могилі, відбулось свято першої сповіді та урочистого Святого Причастя.

Не зважаючи на війну та складний період у нашій державі, до Таїнства Сповіді та урочистого Причастя мало змогу приступити 5 дітей.

Божественну Літургію очолив наш парох - Отець Ігор Онишкевич, а Святу Тайну Сповіді уділив Отець Костянтин Пантелей.

Розпочалось Богослужіння Чином відречення від сатани та з’єднання з Христом.

На проповіді священник звернувся з повчальним словом до дітей, подякував батькам, які приводили протягом року дітей на заняття до Недільної школи та катехитам, які навчали та підготували дітей до цього урочистого і важливого дня.

Згадали також про інших одинадцятьох дітей з групи, які роз'їхалися по світі з надією повернутися в мирну Україну до своєї Церкви.

IMG-4e7f3bd44dcbe9c7744a745b6c0a6564-VПісля Літургії отець Ігор та Сестра Миколая урочисто вручили дітям Пам’ятку Першої сповіді й урочистого святого Причастя та зробили спільне фото.

В кінці свята, батьки щиро подякували катехитам, сестрі Миколаї та священникам Парафії за навчання дітей та вкладену любов у них, за змогу, у такий складний час, приступити до Першої Сповіді й Найсвятіших Таїнств.

Тарас Папка для «Оранти»

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570





http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/