Головна

«Св. Миколай допомагає забутій дитині»

Карітас-Печерськ завдяки підтримки доброчинців та благодійників активно допомагає дітям які залишилися без материнської опіки. Їхні матері на превеликий жаль вчинили злочин і зараз відбувають покарання у виправних закладах.

Звичайно, ми не забуваємо тих, хто постраждав від злочину.

Але дитина, яка залишилась без матері ні в чому не винна.

Як за таких обставин можна відшукати справедливість - кому мають допомагати християни?

Благодійна Рада парафії, волонтери Карітас-Печерськ довший час шукали відповіді на це питання, шукали шляхи вирішення цієї проблеми. І прийшли до висновку - потрібно врятувати дитину, і через неї допомогти матері у покаянні своїх гріхів. Щоб мати вона згадала про тих кому заподіяла кривду, і у щирій молитві просила Бога прощення.

Наша служба милосердя минулого року розпочала проект «Св. Миколай допомагає забутій дитині». Ми багато писали про цей проект на нашій інтернет сторінці. І зараз продовжуємо допомагати дітям, які відгукнулися і матерям, які виявили бажання співпрацювати з нашою службою милосердя.

Сьогодні майже 40 дітей і матерів за допомоги нашої служби мають активне спілкування через листування. Матері частіше згадують про своїх дітей а діти матерів, відновлюється їхній внутрішній духовний зв‘язок.

Проект «Св. Миколай допомагає забутій дитині» триває і сьогодні, тому просимо доброчинців відгукнутись, допомогти цим дітям.

Свою пожерту можна залишати у послушниць церкви св. Миколая Чудотворця на Аскольдові Могилі щодня з 09:00 до 18:00

Матеріал Іллі

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/