Головна

«Різдво приносить в їхні душі також радість», - о. Роман Сиротич, директор БФ «Картіас Київ»

Нещодавно у БФ «Карітас Київ» відбулося Різдвяне свято, в якому взяли участь підопічні діти. Як і завжди, була інтерактивна коротка бесіда про смисл свята, дівчата заспівали народних пісень зимового циклу, колядували. Для найменших дітей був постелений килим, облаштований іграшковий майданчик, батьки мали змогу поспілкуватись. Оце останнє дуже важливе, з огляду на старання Карітасу створити спільноту взаємодопомоги з числа відвідувачів Соціального центру.

Справжній сюрприз підготували наші партнери з КМБФ «Фудбенк». Ними був запрошений шеф-кухар одного з київських ресторанів, який провів для групи старших дітей і підлітків майстер-клас приготування простих і смачних кулінарних страв. У занятті взяли безпосередню участь півтора десятка дітей та молодих людей, іще частина залишилися спостерігачами. Смакувати зготованими стравами могли всі бажаючі. Також був організований "солодкий стіл" для активних учасників майстер-класу.

Наприкінці свята, волонтери роздали дітям і родинам подарунки, переказали їм вітання та побажання миру в їх домах, успіхів та наснаги в житті.

«Різдво приносить в їхні душі також радість. Дякуємо всім партнерам і благодійникам, які зробили можливими подарунки для дітей - солодощі та іграшки », - говорить о. Роман Сиротич, директор БФ «Карітас Київ».

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/