Головна

Парафія св.Миколая Чудотворця - Аскольдова Могила

Цікаві миті життя дітей парафії святого Миколая у літньому таборі відпочинку в українських Карпатах

Неділя, 09 серпня 2009, 11:51

26 липня

 

Цього дня Cлужбу Божу служив  отець Мирослав Ханенко, якого досі ми не знали, але Богослужіння нам сподобалось. Перший день не був дуже насичений, адже ми тільки освоювалися. І виникло бажання пограти у різні ігри, але спортивного інвентаря ще не було, адже отець Ігор повинен був прибути мікроавтобусом наступного дня разом зі спортивним знаряддям.

Цього дня нас розподілили по кімнатах і куренях. Були три курені. Перший курінь відправився на катехизацію до вихователя  - пані Орести Цембрівської,  другий - до Ганни Шастак, а третій - пішов вправлятись мистецтвом співу до пані Надії Кучеревої. Цього дня ми готували наш концерт для отця Ігорю, адже у нього ювілей - 50 років від дня народження. Add a comment

Читати далі: Цікаві миті життя дітей парафії святого Миколая у літньому таборі відпочинку в українських Карпатах

 

Інтерв’ю з парохом греко – католицької церкви святого Миколая, що на Аскольдовій Могилі, отцем Ігорем Онишкевичем щодо літнього відпочинку дітей парохії у Карпатах

П'ятниця, 07 серпня 2009, 00:32

Отче Ігорю, відомо, що парафіяльна рада, будуючи плани подорожі, старається щороку змінювати місце відпочинку. Чому Ви вирішили поїхати саме у село Заріччя Івано-Франківської області, що розташувалось неподалік славного Яремче? 

Ми щороку маємо такі подорожі та, дійсно,  змінювати місце відпочинку. Це дуже корисно для дітей, адже вони, зростаючи з парафією, мають можливість бачити різні місця, монастирі, церкви. Ми довго шукали місце відпочинку: мали зв'язки з приватними садибами, але Бог  благословив нас на відпочинок у Заріччі. Add a comment

Читати далі: Інтерв’ю з парохом греко – католицької церкви святого Миколая, що на Аскольдовій Могилі, отцем Ігорем Онишкевичем щодо літнього відпочинку дітей парохії у Карпатах

 

Церква оприлюднила свої надходження

Вівторок, 28 липня 2009, 23:56

Громада храму св. Миколая на Аскольдовій Могилі відзвітувала про пожертви парафіян

Церква св. Миколая відзвітувала про свої надходження і опублікувала список потреб, на які пішли пожертви. Разом з тим церква подякувала своїм благодійникам за допомогу, яка надходила від початку 2009 року.

Add a comment

Читати далі: Церква оприлюднила свої надходження

   

Святкові літургії з приводу Хрещення Володимирового на найдавнішому місці молитви

Понеділок, 27 липня 2009, 00:00

У неділю у церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі відбулися три літургії з нагоди чергової річниці Хрещення Володимирового. Під час богослужінь вірні почули «звернення Верховного Архієпископа Української греко-католицької церкви, а також взяли участь у чині освячення води.

Add a comment

Читати далі: Святкові літургії з приводу Хрещення Володимирового на найдавнішому місці молитви

 

Діти парафіян церкви св. Миколая на Аскольдовій Могилі вирушили на карпатський курорт

Неділя, 26 липня 2009, 00:15

5 вихователів та 25 дітей сьогодні відпочивають та набираються сил в оздоровчому центрі «Заріччя» монастиря Андрія Первозваного. Сюди парафіяльну громаду запросив отець Йосафат, настоятель релігійної громади святого Йосафата в Івано-Франківську, із яким попередньо церква уклала угоду.

Add a comment

Читати далі: Діти парафіян церкви св. Миколая на Аскольдовій Могилі вирушили на карпатський курорт

   

Сторінка 102 з 110

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/