Головна

Парафія св.Миколая Чудотворця - Аскольдова Могила

Неділя всіх святих

Понеділок, 15 червня 2009, 16:16

«Величаємо Вас Апостоли, Мученики, Пророки і всі Святі, і почитаємо святу пам'ять вашу, Ви бо молите за нас Христа Бога нашого»

(Величаніє на неділю Всіх Святих)

Перша неділя по Зшестю Святого Духа має назву Неділі Всіх Святих. Саме в цю неділю ми величаємо Всіх Святих. Ми повинні шанувати і почитати Їх у цю неділю, і не тільки у цю неділю, а завжди, адже Святі моляться за нас.

Add a comment

Читати далі: Неділя всіх святих

 

Празник Святої П’ятдесятниці

Вівторок, 09 червня 2009, 11:49

«Ми бачили світло істинне, ми прийняли Духа Небесного, ми знайшли віру істинну, нероздільній Тройці поклоняємося, Вона бо спасла нас»

( Стиховня вечірні П'ятдесятниці )

На 7 червня 2009 року припадає величний та прекрасний празник Святої П'ятдесятниці. Так ми його називаємо, адже саме стільки днів пройшло після світлого празника Пасхи. Це свято також має назву Зіслання Святого Духа, адже після 50-ти днів по Світлому Воскресінню Господа нашого Ісуса Христа на апостолів зійшов Святий Дух. Він освітив, просвітив і зберіг на правдивій дорозі апостолів. Цей день християни називають також Днем Святої Тройці. Власне, з часу сходження Святого Духа починає діяти Христова Церква.

Add a comment

Читати далі: Празник Святої П’ятдесятниці

 

15 - річний ювілей Згромадження Cестер Cлужебниць Непорочної Діви Марії у Києві

Понеділок, 01 червня 2009, 23:32

30-31 травня відбулися святкування 15-ї річниці служіння сестер служебниць Непорочної Діви Марії в м. Києві. Святкування почались у суботу із Божественної Літургії. Після літургії сестер привітав Блаженнійший Любомир Гузар. Він подякував сестрам за велику працю яку вони виконують. А це і катехизація дітей, праця з молоддю, упорядкування храмів та ще багато інших проявів милосердя, які відповідають життєвому кредо Йосафати Гордашевської: «Виховувати серце народу і служити народові там, де є найбільша потреба».

Після привітання Блаженнійшого вечір продовжився Вечірньою, після якої молодь провела молитву у Дусі Тезе. Молитва складалась із розважань Йосафати. У своїх розважаннях Йосафата повністю довіряла себе Господу, покладалась на його волю, закликала частіше роздумувати над стражданнями Христа у яких потрібно черпати сили для виконування свого покликання.

Add a comment

Читати далі: 15 - річний ювілей Згромадження Cестер Cлужебниць Непорочної Діви Марії у Києві

   

«Аскольдів Глас» - 2009

Вівторок, 26 травня 2009, 18:37

24 травня у греко-католицькій церкві святого Миколая, що на Аскольдовій могилі, відбувся фестиваль «Аскольдів Глас».Саме на цей день припало ще свято літнього святого Миколая.

Add a comment

Читати далі: «Аскольдів Глас» - 2009

 

Екскурсія до Чернігова

П'ятниця, 15 травня 2009, 16:04

Місяць травень багатий на вихідні і це нагода поїхати відпочити або здійснити екскурсійну поїздку. Так молодь з церкви св. Миколая Чудотворця, що  на Аскольдовій Могилі разом із сестрою Стефанією відвідали місто Чернігів. До Чернігова їхати всього дві години маршруткою. Першою нашою зупинкою був собор Святого Спаса, який було збудовано за часів князя Мстислава. Цей собор називають найбільш візантійським, який був на Київській Русі. Споруда вражає своїми розмірами: глибина підмурків 4-5 метрів, товщина стін понад 1,5 метри, висота споруди в середині від підлоги до головної бані 29 метрів. В середині собор оформлено у візантійському стилі. Стіни храму прикрашено фресковим живописом, на якому зображені картини із Старого і Нового Завітів.

Add a comment

Читати далі: Екскурсія до Чернігова

   

Сторінка 104 з 110

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/