Головна

Милосердя

Ярмарок вареників у БФ «Карітас Київ»

Неділя, 01 листопада 2015, 23:27

unnamed«30 жовтня 2015 в Благодійному фонді "Карітас Київ" відбувся Ярмарок вареників, що стало фінальним кроком реалізації міні-проекту "Фінансова грамотність з дітьми та батьками з малозабезпечених неповних сімей та їх соціальний супровід". Ідея проведення цього заходу належить дітям, які більше року відвідували курси фінансової грамотності задля формування якісно нового рівня усвідомлення значення грошей та вміння ними користуватись, як важливим ресурсом розвитку особистості», - повідомляє Олена Федай, соціальний працівник БФ «Карітас Київ».

Add a comment

Читати далі: Ярмарок вареників у БФ «Карітас Київ»

 

Навіщо благодійність

Субота, 25 липня 2015, 22:14

654Навіщо подавати милостиню в цивілізованому суспільстві? Я не проти благодійницького складу мислення. Не дай Боже, щоб ми коли-небудь зачерствіли до потреб ближнього. Людське співчуття є занадто тонкою матерією, щоб перетворитися на холодний розрахунок. Можна сказати, що більшість великих досягнень мали мотивом людське співчуття. Саме щоб допомогти людям, беруться за всі  відомі справи створення нових видів послуг.

Add a comment

Читати далі: Навіщо благодійність

 

Карітас – не просто гуманітарна організація, але – свідчення Христа

Середа, 13 травня 2015, 22:05

«Той, хто здійснює місію Карітасу, той не є просто виконавцем, але – свідком Христа».

Коментуючи біблійну розповідь про те, як апостоли Павло і Сила були покарані бичуванням та вкинені до в’язниці у Филиппах, але вночі зчинився землетрус і відчинилися всі двері, через що наглядач хотів вчинити самогубство, але стриманий Павлом здобув ласку навернення, Святіший Отець звернув увагу на те, що цей чоловік відразу вчинив «суттєві кроки шляху віри та спасіння». Тобто, «разом із рідними вислухав Боже слово, обмив рани Павла та Сили, прийняв Хрищення з усіма домашніми і запросив Павла та Силу до свого дому, приготував їм трапезу».

Add a comment

Читати далі: Карітас – не просто гуманітарна організація, але – свідчення Христа

   

Щирість в наш час

Вівторок, 31 березня 2015, 22:15

Володимир (37 років), м. Дніпродзержинськ. На війну потрапив під час третьої мобілізації, воював під Дебальцевим, в оточенні пробув 45 днів.

Згадка про військові будні: кожні 2 години чергування, вільний час, сон, і так щодня. Їли зазвичай сухпайок, (який їм привозили волонтери), не було можливості готувати їжу.

Add a comment

Читати далі: Щирість в наш час

 

БФ «Карітас-Київ» інвалідам та людям літнього віку надав засоби реабілітації

Вівторок, 03 березня 2015, 00:00

«Інваліди та люди літнього віку, які потребують засобів реабілітації і засобів пересування отримали одно та чотириопорні палички, ходунки, підлокітні та пахові милиці, інвалідні візки. Разом – це 315 шт. Така можливість виникла завдяки багатьом благодійникам з України та з поза її меж, які допомогли коштами, або ж і самими засобами реабілітації», - повідомляє о. Роман Сиротич, директор БФ «Карітас Київ».

Add a comment

Читати далі: БФ «Карітас-Київ» інвалідам та людям літнього віку надав засоби реабілітації

   

Сторінка 7 з 16

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/