Головна

Християнське вчення

5 способів боротьби з гріхом

Понеділок, 02 грудня 2019, 20:59

53788912Спроба приборкати гріх – замість того, щоб побороти його раз і назавжди ? виглядає так само безглуздо, як спроба людини приручити хижу тварину.

Якось мені потрапила стаття, заголовок якої свідчив: «У Пенсільванії жінку загриз приручений ведмідь». Як з’ясувалося, ця жінка виростила бурого ведмедя, якому дала миле ім’я Тедді. Дев’ять років минули без пригод. Та одного разу, коли господиня прибирала в клітці, її вихованець напав на неї і розтерзав.

Add a comment

Читати далі: 5 способів боротьби з гріхом

 

Папа: кожен з нас має двері, в які колись постукає Господь

Неділя, 01 грудня 2019, 00:00

papa2911

Про завершення життєвого шляху, що очікує на кожну людину, Святіший Отець проповідував під час ранкової Святої Меси в п’ятницю, 29 листопада 2019 р.

«Небо і земля проминуть, слова ж мої не проминуть». Ці Христові слова, записані святим Лукою, лягли в основу роздумів, якими Папа Франциск поділився, проповідуючи під час Святої Меси в каплиці Дому св.Марти. Він звернув увагу на смерть як на момент, коли Господь прийде забрати нас, а тому каже нам бути приготованими, повідомляє Vatican News. 

Add a comment

Читати далі: Папа: кожен з нас має двері, в які колись постукає Господь

 

Мир без справедливості

Понеділок, 25 листопада 2019, 14:31

5dd52a57b0d95Нещодавно на сайті інтернет-видання «Лівий берег» (LB.UA) було опубліковане інтерв’ю з Главою і Отцем Української греко-католицької церкви Блаженнішим Святославом на тему сучасних викликів для українців всередині та поза межами України. Блаженніший розповів про ситуацію у світлі християнського вчення. Нижче подаємо саме інтерв’ю, заохочуємо до прочитання.

Add a comment

Читати далі: Мир без справедливості

   

Ісусова молитва – не складна і здатна докорінно змінити людину

Вівторок, 19 листопада 2019, 18:24

web3-orthodoxЦя молитва – для всіх, не тільки для ченців.

Ісусова молитва звучить: “Господи, Ісусе Христе, Сину Божий помилуй мене грішного”. Це класичне формулювання.

Свій початок молитва бере зі слів Нового завіту і у ній можна виділити дві важливі частини. Перша – це звернення до Ісуса з визнанням Його Божества. Це свого роду поклоніння та визнання своєї віри. Друга частина – це прохання про милосердя, оскільки тут висловлене покаяння і благання до Бога помилувати людину, грішника, який стоїть перед Ним.

Add a comment

Читати далі: Ісусова молитва – не складна і здатна докорінно змінити людину

 

7 молитов апостола Павла за тих, кого любимо

Четвер, 07 листопада 2019, 10:25

20-Things-Every-Single-Girl-Thinks-When-She-Sees-A-Couple-3Що ви найчастіше просите, коли молитеся за людей, яких любите найбільше? Це питання відкриє багато сторін і тих, хто нам дорогий, і нас самих.

По-перше, чи молимося ми за тих, кого любимо? Молитва ? це один із найсильніших і повних турботи й уваги способів, якими ми можемо висловити комусь свою любов. І все ж часто нам складно продовжувати молитися за інших людей. Через незліченну кількість вагомих причин молитися, ? тобто просити Бога про нескінченну силу, мудрість і любові в житті наших друзів, сім’ї і сусідів, ? ми знаходимо тисячу виправдань, щоб не робити цього. І декому з нас дуже потрібно почути просте нагадування про те, що час зупинитися і помолитися за тих, кого любимо.

Add a comment

Читати далі: 7 молитов апостола Павла за тих, кого любимо

   

Сторінка 8 з 117

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/