Головна

Світ

Марійська молитва з Папою Венедиктом XVI у першу неділю травня

Неділя, 03 травня 2009, 19:37

3 травня 2009 р., у першу неділю місяця, Святіший Отець, після Божественної Літургії, яку він очолив в базиліці Святого Петра у Ватикані з нагоди священичих свячень, ще раз звернувся до вірних із недільним повчанням, проказав молитву «Царице Неба» та уділив усім присутнім своє Апостольське благословення. Помолитись із Вселенським Архиєреєм прибуло багато вірних із Риму, інших міст Італії та навіть з найвіддаленіших куточків світу, - центральна площа Ватикану була заповнена паломниками.

Add a comment

Читати далі: Марійська молитва з Папою Венедиктом XVI у першу неділю травня

 

Послання “Urbi et Orbi” Папи Бенедикта XVI

Вівторок, 21 квітня 2009, 08:38

"Дорогі брати і сестри з Рима та всього світу!

Від усього серця висловлюю Вам пасхальні вітання словами Святого Августина: "Воскресіння Господнє - це наша надія" (Августин, Sermo 261, 1). Цими словами, великий Єпископ пояснював своїм вірним, що Ісус воскрес, щоб ми, приречені на смерть, не впадали у відчай, вважаючи, що життя повністю завершується у момент смерті; Христос воскрес, щоб дарувати нам надію. Дійсно, ось одне з питань, яке найбільше непокоїть людство: «Що буде після смерті?» Сьогоднішня урочистість дозволяє дати відповідь на так важливе запитання, кажучи, що останнє слово не за смертю, адже вже тріумфує Життя. І це наше переконання ґрунтується не на звичайній людській логіці, а на історичному факті віри: Ісус Христос, розп'ятий і похований, воскрес у своєму прославленому тілі. Ісус воскрес, щоб також і ми, віруючи в Нього, мали життя вічне. Ця звістка міститься у серці Євангельського послання. Святий Павло гаряче наголошує, кажучи: "Якщо Христос не воскрес, то марна проповідь наша, марна віра ваша". І додає: "Якщо ми надіємося на Христа тільки в цьому житті, то ми - найнещаcніші з усіх людей" (1 Кор. 15,14.19). Від світанку Пасхи світ проймає нова весна надії; з цього дня розпочалося наше воскресіння, оскільки Пасха не лише позначає, якийсь момент історії, а дає початок нового стану: Ісус воскрес не для того, щоб пам'ять про Нього залишалася живою у серцях його учнів, а щоб Йому Самому жити в нас, і в Ньому ми можемо вже відчувати радість вічного життя.

Add a comment

Читати далі: Послання “Urbi et Orbi” Папи Бенедикта XVI

 

Великоднє послання та благословення "Urbi et Orbi" Папи Венедикта XVI

Понеділок, 13 квітня 2009, 09:43

Після Святої Літургії Вселенський Архиєрей Венедикт XVI звернувся з традиційним пасхальним посланням. «Дорогі брати й сестри з Риму та усього світу! Від щирого серця складаю вам усім пасхальне поздоровлення словами святого Августина: "Resurrectio Domini, spes nostra - Господнє Воскресіння - це наша надія"», - розпочав Святіший Отець. Папа зазначив, що ця подія дає нам відповідь на запитання про те, що є після смерті. Ми, християни, можемо з впевненістю відповісти, що вона не має останнього слова, і що наприкінці тріумфуватиме Життя. «Ісус воскрес не для того, щоб пам'ять про Нього жила у серцях учнів, але для того, щоб Самому жити у нас, і у Ньому можемо втішатись радістю вічного життя», - зазначив Венедикт XVI.

Add a comment

Читати далі: Великоднє послання та благословення "Urbi et Orbi" Папи Венедикта XVI

   

Христос – наша Пасха. Великодня проповідь Папи Венедикта XVI

Понеділок, 13 квітня 2009, 09:41

«Пасха наша, Христос, принесений у жертву», - словами з першого листа Святого Апостола Павла до Коринтян Святіший Отець розпочав свою проповідь під час великодньої Служби Божої, яку він, о 10:15 місцевого часу, очолив на площі Святого Петра у Ватикані і яку разом з Папою молилися приблизно 200 тисяч вірних.

Add a comment

Читати далі: Христос – наша Пасха. Великодня проповідь Папи Венедикта XVI

 

Ікона Зарваницької Матері Божої прибула до м. Капуа в Італії

Субота, 11 квітня 2009, 04:25

У 5-ту неділю Великого Посту у храм Св. Марчелло, м. Капуа, де збирається на молитву українська спільнота, що носить ім'я Св. Первомученика Архидиякона Степана, прибула ікона Матері Божої Зарваницької. Слід відзначити, що Ікона вже кілька років мандрує Італійською землею. З благословення Владики Василія (Семенюка), Єпарха Тернопільсько-Зборівського, ікону супроводжує священик Ігор Горішний, який опікується українськими спільнотами м. Пізи та м. Ліворно.

Add a comment

Читати далі: Ікона Зарваницької Матері Божої прибула до м. Капуа в Італії

   

Сторінка 50 з 56

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570





http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/