Головна

Спільнота

Кардинал Гузар: любов влади пошкодить УПЦ (МП)

Середа, 19 січня 2011, 19:06

Українські церкви за нової влади, якій незабаром буде вже рік. Чи всі почуваються рівними? Що буде з Собором Святої Софії? Якими є стосунки греко-католиків з православними - зокрема на заході України?

Це - теми інтерв'ю, яке дав у Лондоні Українській Службі Бі-Бі-Сі глава Української Греко-Католицької церкви кардинал Любомир Гузар.

Бі-Бі-Сі: Греко-католицька церква недавно скаржилась на недостатню увагу до неї - та й інших конфесій - з боку влади. Чим були викликані таки скарги? Add a comment

Читати далі: Кардинал Гузар: любов влади пошкодить УПЦ (МП)

 

Різдвяна сповідь

П'ятниця, 07 січня 2011, 11:43

Дорогой отец Игорь! Поздравляем Вас с Новым Годом! Вы щедрый, добрый, милосердный. Пусть Господь благословит Вас по делам вашим. Всех благ вам, здоровья и радости. С искренним уважением Наталья и Герман.

И благословения Господа нашего Иисуса Христа!

Здравствуйте, дорогой наш отец Игорь и все прибывающие в Аскольдовной Могиле! Не могу обойти вас своим скромным вниманием. На протяжении всего моего заключения, а это не маленький срок два года, вы помогли мне с моим сыночком. Помогите также и всем остальным мамам с их детками. Я очень это ценю.

Add a comment

Читати далі: Різдвяна сповідь

 

Лист Блаженнішого Любомира до Президента України Віктора Януковича щодо ліквідації Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі

Четвер, 16 грудня 2010, 23:16

Київ,
Вих. Р-10/726
14 грудня 2010 року Божого

Високодостойному Пану
Вікторові Януковичу,
Президентові України

Високодостойний Пане Президенте!

Ознайомившись з Вашим Указом № 1085/2010 «Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади», бажаю звернутися до Вас стосовно норми 7.7 цього Указу: «Вирішити в установленому порядку питання щодо ліквідації Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі», – та висловити свої зауваження і пропозиції.

Add a comment

Читати далі: Лист Блаженнішого Любомира до Президента України Віктора Януковича щодо ліквідації Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі

   

Воскресають там, де є могили

Середа, 15 грудня 2010, 00:20

Парламентські слухання на тему «Українці у світі» викликали суперечливі враження та емоції. З одного боку, начебто заслуговує на похвалу ініціатива народного депутата Петра Ющенка, який привернув увагу суспільства до численних канцлерів, патріархів, міністрів, кардиналів, царів і королів, інших визначних особистостей, що стали людським капіталом, інтелектуальним і соціальним ресурсом для інших країн і народів. А з другого, не важко побачити, що у цій галереї чимало тих, для кого Україна була «окраїною», або ж своєрідною екзотикою, місцем для різних сумнівних експериментів, а то й кісткою у горлі.

Add a comment

Читати далі: Воскресають там, де є могили

 

«Не втрачайте надії на таїнство Примирення»: о. д-р Ігор Бойко про аборт та духовне зцілення після вчинення цього гріха

Середа, 01 грудня 2010, 23:48

Не боятися народити ще одну дитину, повірити, що Бог простив, та примиритися з ненародженою дитиною. На таких моментах духовного зцілення від гріха аборту  наголосив член-кореспондент Папської академії "Pro Vita", декан філософсько-богословського факультету Українського католицького університету, керівник сертифікованої програми з біоетики «На службі охорони життя» о.д-р Ігор Бойко під час третього вебінару УГКЦ з біоетики на тему «Аборт, його історичні, юридичні та моральні аспекти. Духовне зцілення від гріха аборту».

Add a comment

Читати далі: «Не втрачайте надії на таїнство Примирення»: о. д-р Ігор Бойко про аборт та духовне зцілення після вчинення цього гріха

   

Сторінка 81 з 91

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/