Головна

Спільнота

7 млн українців є трудовими емігрантами, – Владика Йосиф (Мілян)

Субота, 25 вересня 2010, 21:55

7 млн українців є трудовими мігрантами. Про це повідомив сьогодні, 24 вересня, під час міжнародної дискусії «Перспективи євродіалогу у міграційній сфері: участь Церкви» Владика Йосиф (Мілян), Керівник Пасторально-місійного відділу Української Греко-Католицької Церкви.

Add a comment

Читати далі: 7 млн українців є трудовими емігрантами, – Владика Йосиф (Мілян)

 

Доктор Антун Лисець: «Щоб світ змінився, необхідно говорити йому правду про гріх»

Неділя, 19 вересня 2010, 00:11

Нещодавно портал «Православие.ру» опублікував у скороченому вигляді інтерв'ю з доктором медицини з Хорватії, католиком-мирянином, який присвятив себе боротьбі за людське життя й захист сімейних цінностей, Антуном Лисець. Доктор Лисець вже більше 25 років займається відвідуванням клінік, які роблять аборти, намагаючись переконати лікарів у необхідності захисту життя, що зароджується, а не його знищення.

Add a comment

Читати далі: Доктор Антун Лисець: «Щоб світ змінився, необхідно говорити йому правду про гріх»

 

«Християнська етика не порушує свободу релігійного вибору»:

Середа, 21 липня 2010, 14:01

інтерв'ю з о. Іваном Гнатівим, головою Комісії УГКЦ у справах шкільництва

Це питання виникло ще в жовтні минулого року, коли, для покращення співпраці між різними структурами держави і суспільства, голова Комісії УГКЦ у справах шкільництва о. Іван Гнатів запропонував Голові Державного комітету України у справах національностей та релігій Юрію Решетнікову зібрати освітян, науковців та богословів, щоб написати, опрацювати й затвердити всеукраїнську програму з християнської етики для дітей 1-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів. Головна вимога – програма має бути погоджена з усіма традиційними й нетрадиційними Церквами держави, а також прийнята Міністерством. Її покликання – стати єдиним оптимальним варіантом християнської етики для викладання в школах всієї країни. Add a comment

Читати далі: «Християнська етика не порушує свободу релігійного вибору»:

   

Дитина дарунок Божий!

Вівторок, 23 лютого 2010, 22:44

* Спіраль убиває дітей! При її вживанні зачаття відбувається, але дитина найчастіше вмирає в перші дні, тому що спіраль не дозволяє їй імплантуватися (закріпитися) в матці. Якщо відбувається затримка менструації, то це значить, що дитина все таки вижила. Треба зберегти їй життя. Спіраль перетворює здорову жінку в хвору (запалення і нагноєння в матці, яйцеводах, черевній порожнині, кровотечі, болі, недокрів'я...).

Add a comment

Читати далі: Дитина дарунок Божий!

 

РІЗДВО РАЗОМ

Неділя, 14 лютого 2010, 02:29

Попри всі стихійні лиха та епідемію грипу ми родиною вирішили зустріти Різдво не вдома, на Харківщині, а на Західній Україні. Відчувши, що це є Божою волею, я зателефонувала на Стрийщину до пані Марії. Без будь-яких вагань, легко і радісно, ця берегиня великої родини (має двоє дітей і четверо онуків, а на п'ятого чекають) запросила нас до себе не зважаючи ні на стихійні лиха, ні на епідемію. З пані Марією Николин ми познайомились в Києві на прощі. Зі сходу і заходу України їдуть прочани, віруючі різних конфесій, на освячену віками прощу до святої Софії.

Add a comment

Читати далі: РІЗДВО РАЗОМ

   

Сторінка 83 з 91

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/