Милосердя
Карітас Київ надає допомогу людям літнього віку
Вівторок, 07 лютого 2017, 22:10
«Понад 100 самотніх людей літнього віку отримало допомогу від БФ «Карітас Київ» продуктовими наборами, медикаментами, а також підгузками для тих, кому вони потрібні. Така можливість виникла завдяки благодійникам», - повідомляє о. Роман Сиротич, директор БФ «Карітас Київ».
Допомога та підтримка людей похилого віку – один з головних напрямків діяльності БФ «Карітас Київ». Карітас вже багато років допомагає самотнім людям, інвалідам, пенсіонерам, які не можуть пересуватися і через це змушені постійно перебувати вдома, або ж тим, чиє пересування вкрай ускладнене. Зокрема, на сьогоднішній день, під опікою Карітасу понад 100 осіб.
Add a commentЧитати далі: Карітас Київ надає допомогу людям літнього віку
Три елементи здорової побожності
Понеділок, 26 вересня 2016, 21:07
Найважливіше у нашій вірі — не те, як виглядає наша молитва, що ми в ній відчуваємо чи переживаємо. Навіть як будеш левітувати і стояти навколішках цілий день у каплиці, то все одно твоя побожність може бути поранена.
Що ж є ключем для спасіння? Роздумує о. Шимон Поплавскі ОР.
— Нещодавно я читав інтерв’ю з отцем-бенедиктинцем Максиміліаном Наварою. І мене сильно вразило з його слів те, що найбільш суттєве в нашій вірі — не те, як наша молитва виглядає і що ми відчуваємо, молячись. Найважливіше те, що діється «між однією та другою молитвою», тобто — як я функціоную на щодень. Бо якщо хтось прийде і розповідатиме, який досвід пережиттів мав під час своєї молитви, то, загалом беручи, це мало важливе.
Add a commentДень хворого у лікарні в'язничної системи
Середа, 25 травня 2016, 09:19
22 травня 2016 р. у Неділю про розслабленого о. Костянтин Пантелей, керівник Відділу душпастирства УГКЦ у пенітенціарній системі України, відвідав палати з молитвою за хворих, що знаходяться на лікуванні у Спеціалізованій міжобласній лікарні пенітенціарної системи у Бучанській виправній колонії. Він закликав в'язнів з довірою звертатися до Святителя Миколая з проханням про молитву про Божу поміч і зцілення. Найбільш потребуючі в'язні, що втратили соціальні зв'язки, отримали засоби особистої гігієни - зубні пасти, щітки і мило.
Add a commentІснування голоду тоді, як третина продуктів харчування марнується, – це гріх проти Божого милосердя!
Четвер, 31 березня 2016, 19:11
Духовно-екологічні роздуми над першим ділом милосердя щодо тіла і щодо душі: «голодного нагодувати» і «грішника навернути».
Голодного зможе побачити і нагодували лише той, хто, дивлячись на нього, побачить свого ближнього, хто в природних ресурсах розпізнає Божі дари, призначені для всіх.
Навернути грішника зможе лише той, хто побачить в ньому дитину Божу, яка потребує Божого милосердя.
Add a commentПастирське слово єпископа Михаїла Колтуна з нагоди Дня особливої уваги для в’язничного служіння на неділю Блудного Сина-2016 рік
Субота, 27 лютого 2016, 23:41
Слава Ісусу Христу!
Церква, застановляючись над нашим спасінням, бере під увагу Боже милосердя, яке приготоване для людей, щоб усі відчули і пережили його в своєму житті. Для того Євангелія закликає всіх, щоб ми, каючись із своїх гріхів, творили милосердя між собою супроти всіх людей і доступили, як наслідок, щедрої Божої милості. Можливо, ми ще не пережили дії Божого милосердя щодо нас і щодо ближнього і не можемо вповні його оцінити. Тож погляньмо на «заблуканого сина», який змарнував всю любов, а батько проявляє надмірно своє милосердя, що, навіть, «старший син» ревнує.
Add a commentБільше статей...
Сторінка 6 з 17