Головна

Християнське вчення

Поради старого ченця

Середа, 12 липня 2017, 07:26

1_525518956У нашому шаленому ритмі життя прагнення до духовного насправді аж ніяк не маліє. І так багато духовних пошуків щодня у кожного з нас. Пропонуємо декілька простих, але геніальних спостережень афонського ченця, які не втрачають своєї значимості і сьогодні.

Життя не має глухих кутів – людина сама їх знаходить.

Add a comment

Читати далі: Поради старого ченця

 

Теологія Євхаристії

Середа, 05 липня 2017, 11:38

CROSSТаїнство Євхаристії є одним з трьох Таїнств втаємничення або християнської ініціації. Якщо Хрещення є початком цієї ініціації, Миропомазання – зміцненням на цій дорозі, то Євхаристія – ціллю. В Євхаристії Бог дає людині повноту своєї любові, дає дар, понад який немає більшого дару – самого себе.

Євхаристія – це Тіло «що за нас дається» (пор. 1 Кор 11, 24). Тобто Євхаристія є доказом, що Бог існує не просто так, але існує для нас. Це велика Таємниця, яка робить християнство винятковою релігією.

Add a comment

Читати далі: Теологія Євхаристії

 

«Отож Я з вами по всі дні аж до кінця віку»

Вівторок, 27 червня 2017, 16:39

907daa093fe398865cc8abe61872f29d«Якщо кожного разу, коли проливається Кров, вона проливається на відпущення гріхів, — я повинен приймати її завжди, щоб вона завжди відпускала мої гріхи. Я, що завжди грішу, повинен завжди мати ліки». (св. Амвросій)

Червень ми називаємо місяцем Божої Любові, тому що в цей місяць у наших храмах відправляється молебень до Христа Чоловіколюбця і всі вірні співають «О найсвятіше Серце Ісуса, помилуй нас!». Також на цей час зазвичай припадають два великі свята Божої Любові — Пресвятої Євхаристії та Найсолодшого Господа нашого Ісуса Христа, або «Христа Чоловіколюбця».

Add a comment

Читати далі: «Отож Я з вами по всі дні аж до кінця віку»

   

12 кроків, аби навчати, як Ісус

Неділя, 07 травня 2017, 17:56

506d4Ісус був фантастичним учителем. А оскільки завжди слід вчитися від найкращих, подивімося на Його приклад, спираючись на те, що написано в Євангеліях.

«Усе, що нам потрібно, це чаша розуміння, бочка любові й океан терпіння», — звертався до учителів св. Франциск Сальський. Учителі за фахом, репетитори, катехити, батьки, дідусі та бабусі, єпископи, священики або диякони можуть слідувати 12 простим крокам, аби навчати, як Ісус. Перші шість пропозицій стосуються вас; останні шість — того, чого ви навчаєте.

Add a comment

Читати далі: 12 кроків, аби навчати, як Ісус

 

Оригінальна версія історії про Марію та Марту. Автор — Розмарі Кінг

Субота, 01 квітня 2017, 22:12

d43rh98o54owgo8cgs– Ох, якими ж вони є ці чоловіки!  говорила я собі під ніс, нервово шматуючи кольорову капусту  так, що її частинки розліталися по кухні  Такий вони мають собі звичай! Варто їм лишень побачити, що стіл не є накритим, як вони одразу виходять із себе. А хто для них приготує стіл, якщо я зараз не загоню себе до смерті! Я не одразу зрозуміла, що потрапила в історію…

Напередодні ввечері один паломник перетинав нашу місцевість, а вона знаходиться саме на дорозі до Єрусалима, лише декілька стадій від міста… отже, повз нас проїжджає багато подорожніх, а той що був вчора повідомив, що нещодавно перегнав мандрівного проповідника Ісуса і натовп його прибічників.

Add a comment

Читати далі: Оригінальна версія історії про Марію та Марту. Автор — Розмарі Кінг

   

Сторінка 13 з 116

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/