Головна

Християнське вчення

«Боже ім’я – Милосердя» /3/

Четвер, 24 березня 2016, 23:50

ANSA930832_ArticoloПродовжуємо гортати сторінки книги-інтерв’ю «Боже ім’я – Милосердя», що є записом розмови Папи Франциска з італійським журналістом Андреа Торніеллі. У першому розділі, який має назву «Час милосердя», Святіший Отець ділиться досвідом особистих стосунків з Божим милосердям.

Відповідаючи на запитання: «Яке місце і яке значення у Вашому серці, житті та особистій історії займає милосердя? Чи пам’ятаєте про свій перший, ще в дитинстві, досвід милосердя?», – Папа Франциск зазначає, що розглядає своє життя у світлі 16-го розділу Книги пророка Єзекеїла.

Add a comment

Читати далі: «Боже ім’я – Милосердя» /3/

 

«Боже ім’я – Милосердя» /2/

Середа, 23 березня 2016, 23:28

ANSA930832_Articolo«Бог милосердя, милосердний Бог. Для мене це справді є паспортом нашого Бога», – сказав Папа Франциск, спілкуючись з італійським журналістом Андреа Торніеллі, розмова з яким нещодавно побачила світ у формі книги-інтерв’ю «Боже ім’я – Милосердя».

Згадана бесіда відбулася у липні 2015 року, після повернення Святішого Отця з подорожі до Латинської Америки. У контексті того, що тривали приготування до початку надзвичайного Святого Року, присвяченого милосердю, перші запитання стосувалися того, як виникла така ідея і що це слово «милосердя» означає особисто для Папи Франциска. Відповіді на ці запитання увійшли до першого розділу книги, який називається «Час милосердя».

Add a comment

Читати далі: «Боже ім’я – Милосердя» /2/

 

«Боже ім’я – Милосердя» /1/

Вівторок, 22 березня 2016, 23:16

ANSA930832_Articolo«Боже ім’я – Милосердя», – книга-інтерв’ю Папи Франциска під такою назвою нещодавно побачила світ у 86 країнах. Вона є плодом розмови Святішого Отця з італійським журналістом Андреа Торніеллі, який у вступі до неї, для кращого зрозуміння «погляду Франциска», пропонує повернутися до початків його понтифікату.

У неділю, 17 березня 2013 року, Папа Франциск служив свою першу Святу Месу з людом після обрання на Єпископа Риму, що відбулося попередньої середи ввечері. Ватиканський парафіяльний храм святої Анни, розташований поруч з однойменними воротами, що є входом та в’їздом до найменшої держави світу, був вщент переповнений вірними.

Add a comment

Читати далі: «Боже ім’я – Милосердя» /1/

   

17 причин, чому варто часто робити знак хреста

Понеділок, 21 березня 2016, 09:14

cross-500754_1280-700x467Знак хреста — простий жест і водночас глибокий вираз віри як для католиків, так і для православних. Ми робимо знак хреста, коли входимо до храму; після того, як приймемо Святе Причастя; перед споживанням їжі, а також щоразу, коли молимося.

Пропонуємо ще 17 причин, чому це варто робити якнайчастіше. Звісно, це не остаточний перелік… нехай би кожен подумав від себе особисто ще про три. До рівного рахунку. Add a comment

Читати далі: 17 причин, чому варто часто робити знак хреста

 

Хресна Дорога з війни

П'ятниця, 18 березня 2016, 14:41

6589Роздуми Хресної Дороги, написані Миколою Вишньовським — солдатом АТО.

І стояння — Ісуса засуджено

Початок довгої важкої Хресної Дороги. Ісус стоїть перед Пилатом. Сам Син Божий стоїть перед людиною — творінням Божим. Упокорився! Не показує своєї величі, стоїть найвеличніший перед найменшим, перед людиною!

Add a comment

Читати далі: Хресна Дорога з війни

   

Сторінка 20 з 116

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/