Спільнота
«Справедливість і мир» Європи про корпорації та права людини
Неділя, 10 грудня 2017, 17:08
З нагоди Дня прав людини, що відзначається 10 грудня, Виконавчий комітет Комісії «Справедливість і мир» Європи оприлюднив 7 грудня 2017 р., офіційну заяву під назвою «Транснаціональні корпорації й права людини. На шляху до прийняття юридично-зобов’язуючого документа».
В заяві зазначається, що останніми роками транснаціональні корпорації здобули значну економічну й політичну владу, що передбачає також збільшення відповідальності. У своїй діяльності вони зобов’язані не тільки сплачувати податки, але й дотримуватися всіх людських прав.
Add a commentЧитати далі: «Справедливість і мир» Європи про корпорації та права людини
Пандемія міграційного божевілля
Вівторок, 14 листопада 2017, 20:57
Пояснюючи доцільність і справедливість багатьох старозавітних норм, св. Тома Аквінський аналізує у тому числі і передбачений Законом Мойсея підхід до мігрантів-іноплемінників (S.Th. 2-1,105,3). Цей підхід передбачав чітке розрізнення чужинців. Аквінат наголошує на справедливості таких засад цього підходу як врахування рівня етнічної і культурно-історичної спорідненості, а також характеру міжетнічних взаємин, обмеження прав мігрантів аж до третього покоління (допоки вони належним чином не інтегруються), розмежування можливості приєднання до культу Єдиного Бога (істинну віру може прийняти кожен незалежно від етнічного походження) і надання іноплемінникам громадянських прав, яке відбувалось чи не відбувалось у відповідності до двох попередніх засад. Окремо Тома підкреслює справедливість надання іноплемінникам громадянських прав через їхні заслуги перед ізраїльським народом.
Add a commentЯк українців робили атеїстами: державна політика проти релігії у перші десятиліття радянської влади
П'ятниця, 10 листопада 2017, 10:33
Релігійні традиції і практики українців формувалися століттями, вкорінювалися у народну свідомість, становили основу світоглядних уявлень людини про добро і зло, моральні цінності. Православна церква історично утвердилася на етнічних українських землях, які опинилися у складі Російської імперії. Докорінні зміни у її становищі відбулися після жовтневого перевороту і утвердження влади більшовицької партії, в програмних засадах якої не було місця релігійним цінностям. Атеїзація суспільства – як складова антирелігійної стратегії більшовиків – тривала впродовж усіх десятиліть радянської влади, набуваючи різних форм та інтенсивності.
Add a commentТри ранкові звички, які можуть зіпсувати увесь день
Понеділок, 06 листопада 2017, 20:24
Тебе ніколи не дивувало куди так швидко зникають усі твої ранкові добрі наміри? Не встиг встати з ліжка, а вже «щось пішло не так»… Ти можеш навіть не здогадуватись, що твоє позитивне налаштування на початку дня можуть руйнувати твої звички.
Ось три способи зіпсувати свій день з самого початку:
1. Перевіряти з самого ранку електронну скриньку і стрічку соцмереж
Add a commentЧитати далі: Три ранкові звички, які можуть зіпсувати увесь день
5 фраз, які допоможуть твоїй дитині стати більш впевненою
Четвер, 02 листопада 2017, 17:31
Ці прості вирази є вирішальними для формування характеру…, а ще є такі, яких слід уникати за будь-яких обставин
Впевненість – це ключ до здорового розвитку особистості дитини. Від найменшого віку дитини, вчинки і слова батьків є вирішальними для того, щоб допомогти збудувати цю впевненість. Перший крок - це заохочувати дитину освоювати новий досвід, випробовувати те, що раніше було для неї недосяжним, однак не занадто небезпечне і не занадто легке. Здобуваючи впевненість, дитина розвиватиме дух відваги, любові та ентузіазму, дарований їй Богом. Завдяки цій впевненості, навіть найменші з дітей зрозуміють, що вони здатні зробити як самі, так і з допомогою інших.
Читати далі: 5 фраз, які допоможуть твоїй дитині стати більш впевненою
Більше статей...
Сторінка 14 з 91