Головна

Шлях до спасіння – Зарваниця зустрічає молодь

Середа, 17 липня 2013, 19:31

Зарваниця – те місце де люди відчувають духовне об’єднання людини з Богом. Майже кожного місяця відбуваються величні всеукраїнські прощі до Зарваниці, які укріплюють духовний стан людини. Кожного року Зарваниця зустрічає тисячі людей з різних областей України. Традиційно люди приїжджають до Зарваниці автобусом, але не менше людей ідуть на прощу пішки: хто з Тернополя, хто з Хмельницька, хто з Рівного, хто з Франківська, хто з сіл, що розташовані рядом зі Зарваницею.

Add a comment

Читати далі: Шлях до спасіння – Зарваниця зустрічає молодь

 

Свято Ризопокладання у Влахерні та пам’ять про перше Оскольдове Хрещення Русі

Понеділок, 15 липня 2013, 10:19

 Свято Ризопокладання у Влахерні та пам’ять про перше Оскольдове Хрещення Русі15 липня – свято Ризопокладання у Влахерні та пам'ять про перше Оскольдове Хрещення Русі

Ведучи мову про початок християнізації Русі, неможливо не зупинитися більш детально на Чуді з Чесною Ризою пресвятої Богородиці у Влахерні під час облоги Константинополя у 860 році русичами на чолі з князем Оскольдом.

Add a comment

Читати далі: Свято Ризопокладання у Влахерні та пам’ять про перше Оскольдове Хрещення Русі

 

Глава УГКЦ очолив святкування 1025-ліття Хрещення України-Русі в Гурово-Ілавецькому (Польща)

Понеділок, 01 липня 2013, 23:17

29 червня за участю кількох тисяч вірян із Польщі та з-за кордону в Гурово-Ілавецькому розпочалося святкування 1025-ліття Хрещення України-Русі. Божественну Архиєрейську Літургію очолив Блаженніший Святослав (Шевчук), Глава Української Греко-Католицької Церкви. Необхідно відзначити, що крім єпископату Греко-Католицької Церкви, в ній взяв участь архиєпископ Селестіно Мільоре, Апостольський нунцій в Польщі.

Add a comment

Читати далі: Глава УГКЦ очолив святкування 1025-ліття Хрещення України-Русі в Гурово-Ілавецькому (Польща)

   

Греко- і римо-католики закликали українців і поляків до примирення

Субота, 29 червня 2013, 01:10

Представники Української греко-католицької церкви та Римо-католицької церкви Польщі підписали у Варшаві спільну декларацію з нагоди 70-річчя Волинської трагедії.

Про це повідомляє офіційний сайт УГКЦ.

У документі підкреслюється, що насильство та етнічні чистки за жодних обставин не мають права бути методом вирішення конфліктів і не можуть бути виправдані ні політичним, ні економічним, ні релігійним інтересом.

Add a comment

Читати далі: Греко- і римо-католики закликали українців і поляків до примирення

 

«Уніатизм» і православно-католицький діалог

Середа, 26 червня 2013, 21:37

Losten.jpgРозбіжності з питання «уніатизму» віддавна є дражливим моментом у православно-католицькому діалозі. Доки Східні Католицькі Церкви у країнах колишнього соціалістичного табору не вийшли з підпілля (а ста­лося це 1988 р. і найближчого по ньому часу), видавалося, що ці розбіж­ності можна делікатно оминати: існувало мовчазне припущення, що Східні Католицькі Церкви в діаспорі поступово зникнуть, а на Близькому Сході пропадуть під мусульманським та сіоністським тиском. У Московського і Бухарестського патріархатів побутувало уявлення, що Рим якось погодився із злученням Української Католицької Церкви з Московським патріархатом, а Румунської Католицької Церкви - з Бухарестським.

Add a comment

Читати далі: «Уніатизм» і православно-католицький діалог

   

Сторінка 73 з 82

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/