Головна

«Бути матір'ю священика - це привілей і благородне покликання…» - Блаженніший Святослав

П'ятниця, 10 травня 2013, 21:16

«Зі смиренною вдячністю схиляю голову перед матір'ю кожного священика нашої Церкви. Висловлюю вдячність матері священика передусім за її жертви, за живу віру, – за віру, пронизану любов’ю, яку вона з любов'ю прищепила своєму синові», - пише у Листі до дорогих матерів священиків, які служать в УГКЦ, Блаженніший Святослав (Шевчук), Глава УГКЦ.

У цьому листі автор зазначає, що найурочистіший і найбільш натхненний момент, що його може пережити вірний нашої Церкви, – це мати привілей бути на свяченнях молодого юнака та отримати з його рук перше священиче благословення на завершення чину рукоположення. 

Add a comment

Читати далі: «Бути матір'ю священика - це привілей і благородне покликання…» - Блаженніший Святослав

 

Цікаві факти про Великдень

Неділя, 05 травня 2013, 23:05

Христове Воскресіння, як історичний факт, сталося на перший по суботі день, тобто у неділю. Тому християни почали святкувати цей день – неділю.

Для євреїв часів Ісуса число 8 (вісім) символізувало настання нових месіанських часів. Тому часто неділю у старохристиянських текстах називали і восьмим днем тижня, тобто месіанським.

Add a comment

Читати далі: Цікаві факти про Великдень

 

Великоднє послання Папи Франциска

Субота, 04 травня 2013, 21:09

Дорогі брати й сестри з усього світу, благодатного вам Великодня!
Яка велика радість для мене змогти донести вам цю звістку: Христос Воскрес! Я хотів би, щоб вона досягнула кожну домівку, кожну сім’ю, особливо там, де є найбільше страждань, лікарні, тюрми...

Add a comment

Читати далі: Великоднє послання Папи Франциска

   

Квітна неділя

Субота, 27 квітня 2013, 08:41

"... й ми, як отроки, знамена перемоги носячи, Тобі,
переможцеві смерти, воскликуємо:
Осанна в вишніх, благословен, хто йде в ім'я Господнє"
(Тропар Квітної неділі).

Add a comment

Читати далі: Квітна неділя

 

Папа Франциск: Лише євангелізуючи, Церква стає Матір’ю

П'ятниця, 19 квітня 2013, 20:01

Щодня у Службі Божій, яку Папа Франциск очолює в каплиці ватиканської резиденції «Святої Марти», де він мешкає, беруть участь працівники різних ватиканських інституцій. Наприклад у середу, 17 квітня, у ранковій Євхаристійній молитві з Папою взяли участь працівники Інституту Релігійних Справ, так званого, ватиканського банку. Звертаючись із коротким словом до присутніх, Святіший Отець запропонував роздумати над прочитаним того дня біблійним уривком з книги Діянь Апостолів, у якому Богом натхнений автор описує життя першої громади християн, розповідаючи про те, як послідовники Ісуса жили у мирі та любові та про перше переслідування вірних, яке розпочалось після каменування диякона Стефана. На думку Папи Франциска – це частково є стилем життя Церкви: між миром любові і переслідуваннями.

Add a comment

Читати далі: Папа Франциск: Лише євангелізуючи, Церква стає Матір’ю

   

Сторінка 74 з 82

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/