Головна

Що очікувати від нового Глави УГКЦ?

Середа, 06 квітня 2011, 16:23

Після Інтронізації нового Глави УГКЦ помаленьку починає вщухати медійна буря довкола зміни на Патріаршому Престолі УГКЦ. Але не перестає вщухати інтерес до майбутньої політики Блаженнішого Святослава Шевчука. Для того, щоб привідкрити завісу таємниці у цьому питанні не потрібно шукати прихованих циркулярів, паперів і збирати плітки. Варто звернутися до перших прес-конференцій та інтерв’ю нового Глави УКГЦ. Адже кожен громадський діяч, коли виходить на новий щабель своєї діяльності, прагне дати громаді розуміння власного бачення речей, власної програми. Тому варто спробувати зробити аналіз висловлювань Блаженнішого Святослава.

Add a comment

Читати далі: Що очікувати від нового Глави УГКЦ?

 

Хрещення Руси-України

П'ятниця, 23 липня 2010, 00:20

Дорогі парафіяни!

Великою ласкою Божою є приймати і слухати Блаженнішого Любомира про пам’ять хрещення Руси-України рівноапостольним князем Володимиром. Щиро прошу Вас прийти на святкування і спільну молитву 28 липня 2010 року Божого о 17:00, щоб спільно долучитися до молебню святого рівноапостольного князя Володимира. Прошу парафіяльні служіння, а саме: апостольства молитви, руху подружніх пар, матерів у молитві, парафіяльну службу Карітас, спільноту віри і світла, руху назаритянських родин, церковну раду, церковний притч, катехитичну недільну школу дітей. якнайактивніше прийти участь у цьому молебні.

Add a comment

Читати далі: Хрещення Руси-України

 

З Богом у серці

Субота, 19 червня 2010, 23:27

Дорогі парафіяни, дорогі помічники парафіяльної служби милосердя!

Наша парафіяльна служба «Карітас-Печерськ» вже багато років допомагає ув‘язненим жінкам та їхнім покинутим дітям. Стараннями пані Марти Бліхар, пані Ганни та других волонтерів, ми несемо Христове Євангеліє тим, хто так цього потребує, тим, хто усвідомив свою провину і прагне навернутися до Христа.

Add a comment

Читати далі: З Богом у серці

   

Воскресіння Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа

Субота, 03 квітня 2010, 00:09


Коротка історія

Слово "пасха" походить з єврейського "песах", що значить "перехід". Тут мова про перехід Господнього ангела, який одної ночі вбив усіх єгипетських первенців, коли фараон не хотів відпус­тити ізраїльський народ, а перейшов повз доми ізраїльтян, одвірки домів яких були помазані кров'ю одно­річного ягняти. Слово "пасха" у жидів означало також ягня, якого заколювали на Пасху, а потім і сам день свята на згадку про визволення з Єгипту дістав назву Пасхи.

Add a comment

Читати далі: Воскресіння Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа

 

Київ - Заздрість - Зарваниця

Понеділок, 14 вересня 2009, 00:23

27 квітня 2004 року громада церкви св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі з благословення владики Василя Медвіда, екзарха Києво-Вишгородського, і світлої пам'яті владики Михайла Сябри, єпарха Тернопільського, з допомогою отця мітрата Дмитра, декана Зарваницького, і отця Ігоря Онишкевича встановили Хресну дорогу - «Заздрість-Зарваниця» Ця Хресна дорога, це дорога маленького Йосипа, якою у 1893 році несла його мати на руках до Матінки Божої Зарваницької, бо він був тяжко хворий. Тоді наче сама Мати Божа на руках цією дорогою принесла Йосипа до чудотворного образу Богородиці Зарваницької.

Add a comment

Читати далі: Київ - Заздрість - Зарваниця

   

Сторінка 78 з 82

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/