Зцілення й порятунок хворих подруж
Четвер, 30 серпня 2012, 10:09
Андреас Ляун, єпископ-помічник Зальцбурзький
Протягом останніх місяців я часто стикався з хворими подружжями. Що мені робити? Потреба звернутися до психотерапевта не може бути підставою до сповнення мого особистого завдання як єпископа чи священика. Деяким недужим подружжям потрібно – за висловом Шекспіра – «сповідника ще більше, ніж лікаря». Якщо Ісус є «Лікарем» (німецьке слово Heiland перекладається водночас і як «Спаситель», і як «Цілитель» – прим. перекладача) і я з Його доручення повинен говорити людям, що означає подружжя згідно з Божим задумом, то я також маю бути здатним зцілююче впливати на подружжя – не власною силою, а Божою і світлом одкровення.
Add a commentРадомишль – осідок Унії
Понеділок, 11 червня 2012, 13:46
До 250-ї річниці введення на престол Пилипа Володкевича, Митрополита Київського, Галицького та Всієї Русі 8 червня 2012 року була проведена Всеукраїнська науково-історична конференція на тему: «Радомишль в історії Української церкви 1682-1840 роки». Науковці, професори, доктори історичних наук приїхали з різних куточків України до міста Радомишль (Житомирська обл..) У своїх дослідженнях вони представили учасникам конференції культурно-історичну спадщину цього міста: розкрили його таємниці, діткнулися болючих питань Української церкви…
Захід розпочався панахидою-пам‘яті митрополита Пилипа Володкевича, та митрополитів Лева Шептицького і Ясона Смогоржевського, які були тут поховані. Владика Йосиф (Мілян) зазначив: – «наша молитва в Радомишлі закладе нові підвалини розвитку та розквіту Української Греко Католицької Церкви». Владика наголосив: «Автентичну історію пишуть і трактують люди. Тому ми тут, щоб поставити певні акценти, говорити про історичні факти, заслуги, невдачі, відкривати істинну історію. Радомишль свого часу став осідком митрополитів, тому це місто повинно посісти чільне місце в історії Української Церкви».
Add a commentСила заповітного слова…
Субота, 02 червня 2012, 21:18
Заповіт. Заповітне слово… Воно має особливу енергетичну силу, силу промовляння вустами роду, до якого ти належиш. Заповітне слово неможливо прирівняти до жодного іншого, оскільки воно містить в собі не лише інформаційну, комунікативну складову, але й виступає могутнім засобом духовного єднання людини зі своїми предками та нащадками. У заповіті сконцентровано дороговказ заповідача на майбутнє, окреслено шляхи та життєві орієнтири для інших людей.
Add a commentХристове воскресіння
П'ятниця, 06 квітня 2012, 12:55
ДОРОГІ У ХРИСТІ!
Із цілого серця, сповненого радості й вдячності нашому Спасителеві, звіщаю Вам:
ХРИСТОС ВОСКРЕС!
Цей відомий усім і кожному виголос, який ми чуємо кожного року навесні, стверджує, що знову вже вкотре повторилася подія двотисячолітньої давності: Христос воскрес із мертвих, подолавши смерть! Що це означає для нас? Адже саме для того Христос прийшов у світ, був розп’ятий і помер на хресті, щоб потім, воскреснувши, відкрити і нам шлях до Неба. В усьому подібні до Христа, ми подібні до Нього і у воскресінні. І не лише в майбутньому вічному житті, але й у житті теперішньому. Як же пережити це особисте воскресіння?
Add a commentГріх відсутності любові до істини, або Ліпше солодка брехня, аніж гірка правда
Понеділок, 19 березня 2012, 03:34
З малечку наша первородним гріхом зранена природа нас привчає уникати болю, страждання, терпіння, терпцю, одним словом, неприємних ситуацій. Людина створена Богом з любові та для любові, для щастя і насолоди, але гріх вніс в історію людського року викривлення усього цього. Усе сталося затьмарене похіттю та егоїзмом. Людина перетворилася на єство, здатне своїми діями зіпсувати практично усе. Поняття любові часто зведено до поняття сексуальної хтивості, поняття щастя до посідання багатства, поняття насолоди ототожнене з пізньоримськими оргіями.
Add a commentЧитати далі: Гріх відсутності любові до істини, або Ліпше солодка брехня, аніж гірка правда
Більше статей...
Сторінка 78 з 83