Головна

Щоденник табору «Віри, Надії, Любові»

Субота, 04 липня 2009, 16:10

1 день ( 20 червня )

Перше враження від приїзду просто неймовірне. Протягом чотиригодинної поїздки автобусом від Одеси до Приморська, усі діти думали яким буде літній табір, адже у Приморську досі ніхто не був. І ось ми приїхали та розселилися у дерев'яних хатинах. В одному будиночку розмістились хлопці, а в інших - дівчата та вихователі. Після того як ми розклали речі і ознайомилися з місцевістю, нас запросили на сніданок. Опісля група зібралася у затінку під пишними деревами і отець Ігор Онишкевич провів подячну Службу за гарний приїзд у літній табір.

Add a comment

Читати далі: Щоденник табору «Віри, Надії, Любові»

 

Літо з Богом

Субота, 20 червня 2009, 22:09

19 червня цього року Божого 39 дітей парафії св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі та 7-ро вихователів виїхали на літній відпочинок у Приморське, Одеської обл. Повідомляємо батькам та нашим парафіянам, що наші діти з вихователями щасливо прибули на Чорне море. Дорогою з Одеси до турбази діти споглядали дозрілі пшеничні поля і початок жнив. У повітрі стоїть спека. Add a comment

Читати далі: Літо з Богом

 

Миколая Теплого

Неділя, 24 травня 2009, 00:21

Перенесення мощів св. Миколая

В XI столітті грецька імперія переживала важкий час. Турки спустошували її володіння в Малій Азії, розоряли міста і села, вбивали їх жителів, і супроводжували свої жорстокості зневагою святих храмів, мощей, ікон і книг. Мусульмани робили замах знищити мощі святителя Миколая, глибоко шанованого всім християнським світом.

Осквернення святинь обурювало не тільки східних, але і західних християн. Особливо побоювалися за мощі святителя Миколая християни в Італії, серед яких було багато греків. Жителі міста Бар, розташованого на березі Адріатичного моря, вирішили врятувати мощі святителя Миколая.

8 травня кораблі повернулися до Бар, і скоро радісна звістка облетіла все місто. Наступного дня, 9 травня, мощі святителя Миколая урочисто перенесли до церкви святого Стефана, що знаходилася недалеко від моря. Через рік була побудована церква на честь святителя Миколая і освячена папою Урбаном II.

Add a comment

Читати далі: Миколая Теплого

   

ВІД ОНУКА ВЕТЕРАНАМ І НЕ ТІЛЬКИ….. ПРО ПРИМИРЕННЯ В НАШОМУ СПІЛЬНОМУ ДОМІ ПО ДЕРЖАВНОМУ

Неділя, 03 травня 2009, 21:10

Киянин, громадянин України, онук воїна УПА та воїна Червоної Армії, онук двох військових вдів. Небайдужий до долі України, небездоганний в праці, в побуті, сім'ї. Щиро про наше, УКРАЇНСЬКЕ.

Всі святкування дня Великої Перемоги наших дідів супроводжувались в останні роки войовничими зіткненнями учасників військового лихоліття: воїнів Червоної Армії та УПА. Задамось питанням - чому досі йде ця шістдесятилітня виснажлива для України війна, кому вона потрібна, чи ми можемо щось всі разом змінити? Подивімося на все по ДЕРЖАВНОМУ.

Add a comment

Читати далі: ВІД ОНУКА ВЕТЕРАНАМ І НЕ ТІЛЬКИ….. ПРО ПРИМИРЕННЯ В НАШОМУ СПІЛЬНОМУ ДОМІ ПО ДЕРЖАВНОМУ

 

Свято жон-мироносиць - всехристиянський жіночий день

Неділя, 03 травня 2009, 20:39

У наш вік, коли на всі боки рекламується блуд, жага до грошей, жорстокість і матеріалізм, жінки і дівчата майже зовсім втратили свою жіночість, скромність і, найважливіше, духовну красу і доброчесність - це стало вже "не модно".

Add a comment

Читати далі: Свято жон-мироносиць - всехристиянський жіночий день

   

Сторінка 80 з 83

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/