Головна

Владика Степан Сус: “Сказати Богові усе, що лежить на серці – це наша Сповідь під час карантину”

Середа, 15 квітня 2020, 10:56

19-8Триває Страсний тиждень. Це особливий час духовного приготування до Великодня. Зазвичай велика кількість вірян у цей період приступала до Таїнства Покаяння, щоденно перебувала у храмі на Богослужіннях. Сьогодні, через карантин такої можливості немає.  Куріальний єпископ Патріаршої курії УГКЦ з титулярним осідком Зігріса Владика Степан Сус у ефірі “Твого міста” розповів,чому Страсний тиждень – це час духовної радості,де знайти цю радість на карантині, за що ми можемо бути вдячними сьогодні і чому, на його думку, карантин приведе до храму чимало нових людей. Водночас Владика розповів як відбуватиметься пошанування плащаниці з огляду на карантинні обмеження.

Add a comment

Читати далі: Владика Степан Сус: “Сказати Богові усе, що лежить на серці – це наша Сповідь під час карантину”

 

Pope Francis says pandemic can be a ‘place of conversion’ - Папа Римський назвав пандемію відповіддю природи на зміни клімату

Четвер, 09 квітня 2020, 19:28

06Pope Francis leads a prayer service in St Peter’s Square, empty because of the coronavirus

Photo: CNS/Vatican Media

In an exclusive interview recorded for The Tablet – his first for a UK publication – Pope Francis says that this extraordinary Lent and Eastertide could be a moment of creativity and conversion for the Church, for the world, and for the whole of creation.

Add a comment

Читати далі: Pope Francis says pandemic can be a ‘place of conversion’ - Папа Римський назвав пандемію відповіддю природи на зміни клімату

 

«Коли вірні просять у священника Святе причастя, він не має права відмовити. Але я прошу вас, – не наполягайте», – Глава УГКЦ

Середа, 08 квітня 2020, 16:32

bl_komentarОтець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав у спеціальному зверненні дав детальні поради щодо поведінки у храмі на Страсний тиждень та Великдень, зокрема щодо сповіді і причастя, та оголосив диспензи (звільнення) Церкви усім вірним.

«Аби духовно глибоко пережити цей час, але водночас подбати про здоров’я і життя своє та своїх ближніх наша Церква на цей час ввела особливі дозволи, особливі диспензи», – сказав Предстоятель.

Add a comment

Читати далі: «Коли вірні просять у священника Святе причастя, він не має права відмовити. Але я прошу вас, – не наполягайте», – Глава УГКЦ

   

Нас чекають непрості часи, - Gатріарх УГКЦ закликає послужити найбільш нужденним людям

Понеділок, 06 квітня 2020, 09:42

143080Чимало українців через пандемію незабаром відчуватимуть матеріальну скруту і не матимуть за що купити хілба. Тому нам уже зараз слід замислитися над тим, як таким людям допомогти.

Про це сьогодні, 5 квітня у своїй проповіді заявив Патріарх УГКЦ Святослав.

«Відчуваємо сьогодні, що наслідки цієї хвороби є не лише на тілі. Ми відчуваємо, що світова економіка зупинилась. Кінцевим результатом цього випробування стане справді непросте життя українця на своїй рідній землі. Багато сімей, які сьогодні змушені не працювати, не мають засобів для існування. Ми знаємо, що найбільшими інвесторами в економіку України були наші заробітчани, які сьогодні більше не мають можливості у такий спосіб послужити своїм рідним і своїй Батьківщині. Нас чекають складні часи великої економічної скрути. Нас чекають непрості часи нашого державного будівництва», - зазначив Першоєрарх.

Add a comment

Читати далі: Нас чекають непрості часи, - Gатріарх УГКЦ закликає послужити найбільш нужденним людям

 

Папа: Сказати «так» любові, без «якщо» і без «але»

Понеділок, 06 квітня 2020, 07:58

cq5dam.thumbnail.cropped.1000.563Мірилом життя є любов, виявом якої є служіння. Думками про це поділився Святіший Отець, проповідуючи під час Святої Меси у Вербну неділю, присвятивши окрему згадку юнакам і дівчатам, заохочуючи їх брати приклад зі справжніх героїв.

Ісус «понизив себе самого, образ слуги прийнявши», – ці слова, почерпнуті із Послання святого Павла до Филип’ян, стали відправною точкою роздумів Святішого Отця, якими він поділився, проповідуючи під час Святої Меси з нагоди Пальмової неділі, яку він 5 квітня 2020 р. очолив у базиліці Святого Петра у Ватикані.

Add a comment

Читати далі: Папа: Сказати «так» любові, без «якщо» і без «але»

   

Сторінка 10 з 83

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/