Головна

Мама і син з Христом

Понеділок, 08 квітня 2013, 13:15

Ніна Марчненко любила приходити молитись на Аскольдову Могилу і часто  недільну Божественну Літургію молилась в Патріаршому Соборі Воскресіння Христового в Києві. Тим вона свідчила, що є християнкою не розділеною конфесіями.

Її розповіді про свого сина і продовження його життя у ній у мамі, робили її святою. Мужні і світлі очі світились любов’ю і прощенням.

Add a comment

Читати далі: Мама і син з Христом

 

Неділя прощення

Неділя, 17 березня 2013, 01:00

«Неділя прощення»таку назву має Неділя перед початком Великого Посту. В цей день Церква запрошує вірних  простити один одному кривди та образи. Заохочує перепросити  своїх ближніх, щоб з чистим сумлінням стати на шлях Великого Посту, який провадить до Воскресіння. 

«Коли ви прощатимете людям їхні провини, то й Отець ваш небесний простить вам. А коли ви не будете прощати людям, то й Отець ваш небесний не простить вам провин ваших» (Мт. 6, 14-15)

Add a comment

Читати далі: Неділя прощення

 

Звернення

Понеділок, 28 листопада 2011, 23:12

Бо Дитя народилося нам, даний нам Син,

і влада на раменах Його, і кликнуть ім'я Йому:

Дивний Порадник, Бог сильний, Отець вічности, Князь миру.

(Iс.9:5)

Add a comment

Читати далі: Звернення

   

ВИВІВ НАС ГОСПОДЬ НА ВИСОКУ ГОРУ

Вівторок, 16 серпня 2011, 10:07

Дорогі у Христі! Парафіяни нашого храму, читачі «Оранти»!

На високій горі преобразився Господь у славі, гора вкрилася світлом і почувся голос Отця Небесного: «Це той, кого я з лона перед ранньою зорею зродив - Син мій улюблений, що його я послав, щоб він охрещених, які з вірою визнають Отця і Сина і Святого Духа, що нероздільно творять єдине могутнє Божество. Його слухайтесь» (зі стихири вечірньої).

Add a comment

Читати далі: ВИВІВ НАС ГОСПОДЬ НА ВИСОКУ ГОРУ

 

Слово від Редакції

Понеділок, 04 липня 2011, 15:24

Липень 2011 Божого церква св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

Слава Ісусу Христу!

Дорогі парафіяни!Дорогі сестри!

Церковна громада покликана до молитви і служіння любові і милосердя. Бо так кличе всемилостивий Ісус: - прийдіть до мене всі втомлені й обтяжені, і я облегшу вас. І ми стараємось за Євангелієм служити ближньому. Бо що зробимо одному з найменших братів моїх, Господу зробимо і собі допоможемо царство Боже здобути. Багатолітнє служіння ув’язненій жінці, матері, дівчині і допомога покинутій дитині продовжується спільними зусиллями. Особливою подією був дарунок 50 КОБЗАРІВ у слідчий жіночий ізолятор Лук’янівської в’язниці,також було подаровано 50 БІБЛІЙ від «Карітас-Київ» стараннями директора о. Романа Сиротича.

Add a comment

Читати далі: Слово від Редакції

   

Сторінка 4 з 5

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/