«Святий Миколай живе в кожному із нас…» – владика Венедикт

Тема номера

Четвер, 19 грудня 2019, 14:08

219 грудня Церква святкує свято, на яке найбільше чекають наймолодші християни. Адже цього дня святий Миколай приносить дітям подарунки за їхній послух та молитви протягом року.

Про святого Миколая і про традицію дарувати подарунки цього дня розповідає владика Венедикт, правлячий архиєрей єпархії Святого Миколая з осідком у Чикаго.

Владико, ким був святий Миколай під час свого земного життя? Чим він відзначився?

Add a comment

Читати далі: «Святий Миколай живе в кожному із нас…» – владика Венедикт

   

Митрополит Борис Ґудзяк про гідність, правду, подолання самотності та гумор

Тема номера

Середа, 18 грудня 2019, 15:11

6F37F990-3935-4442-B2B7-A0E81F1C8974_w1023_r1_sАналітичний центр УКУ разом із Українським католицьким університетом в Києві уже вдруге організував обговорення головних викликів, які стоять перед Україною і світом. У міжнародній конференції «UCU Global: людська гідність у часи мета-впливів» взяли участь аналітики, дипломати, бізнесмени, медійники, дипломати та представники духовенства. Із підсумковим словом виступив митрополит Української греко-католицької церкви Борис Ґудзяк.

Add a comment

Читати далі: Митрополит Борис Ґудзяк про гідність, правду, подолання самотності та гумор

   

Папська Біблійна Комісія приготувала дослідження про людину в світлі Біблії

Християнське вчення

Середа, 18 грудня 2019, 15:03

buonarrotyНа прохання Папи Франциска, Папська Біблійна Комісія приготувала систематичне дослідження про антропологічне бачення Святого Письма.

«Ким є людина?». Цим запитанням пронизані всі книги Біблії, від Буття до Одкровення. Це запитання, що виразно поставлене у 8 Псалмі, Папська Богословська Комісія обрала як заголовок дослідження, яке проводилося вперше. Йдеться про систематичний антропологічний аналіз Святого Письма. Книга побачила світ у Ватиканському книжковому видавництві.

Add a comment

Читати далі: Папська Біблійна Комісія приготувала дослідження про людину в світлі Біблії

   

Сторінка 5 з 1225

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія
http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/